Potrzebujesz pomocy?

Pieniężne drzewko szczęścia

165,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Pieniężne drzewko szczęścia wykonane jest z polerowanej stali nierdzewnej i ma trzy „gałęzie” z niewielkimi magnesami, które z łatwością utrzymają kwitnące na nich monety! Fajny prezent dla starszego dziecka, które chce uzbierać pieniądze np. na nową grę. Drzewko wygląda naprawdę ładnie – zwłaszcza „obwieszone” wieloma monetami, więc może będzie pierwszą lekcją oszczędzania, choć podobno… pieniądze nie rosną na drzewach!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Znacie to? Kasjer w markecie zawsze prosi Was o drobne 48 groszy z końcówki Waszego rachunku. Zwykle w portfelu znajdujecie niepełną kwotę, choć gdyby zajrzeć do talerza na korespondencję w przedpokoju, poszperać po torebkach, czy wyciągnąć poduszki z kanapy, znalazłby się tam niezły stos monet! Wreszcie mamy rozwiązanie. Drobne nie będą od dziś wciągane do odkurzacza, nie będziecie też wrzucać ich do butelki, której zawartości i tak nie wymienicie (spróbujcie choć dźwignąć litrową szklaną butelkę wypełnioną monetami!) Teraz drobne będą zawsze pod ręką, w sam raz na wyjście do osiedlowego sklepu po drobne zakupy. Pieniężne drzewko szczęścia ma na swoich gałęziach magnesy, które „oblepione” monetami wyglądają, jak konary drzewa! Do tego – podobno patrzenie na pieniądze sprawia, że kolejne sumy łatwiej znajdują do nas drogę, więc… nie warto się dłużej zastanawiać! To świetny prezent dla osoby, która zawsze pożycza od Was kilka złotych na kawę „bo nie ma drobnych”

Informacje szczegółowe

  • Dekoracyjne drzewko ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości magnesami neodymowymi (3 szt.)
  • Rozmiar: 16 x 11 cm
  • Uwaga: Magnesy mogą wpływać na działanie rozruszników serca i wszczepionych defibrylatorów, ponieważ wytwarzają silne pole magnetyczne. Trzymaj magnesy w bezpiecznej odległości od wszelkich przedmiotów (np. karty płatnicze), które mogą zostać uszkodzone przez działanie silnego pola magnetycznego
  • Przechowywać z dala od małych dzieci 
2023-02-02T08:20:32+00:00