Potrzebujesz pomocy?

Philippi: Wysokiej jakości grawerowanie z kieszeni lusterko

89,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Kto jest najpiękniejszy z nich wszystkich? Odpowiedź jest w eleganckiej skryptu na okładce kieszonka lustro, które zmieści się w każdej kieszeni. A całkiem dodatkiem, który pokazuje jego właściciela, jeśli fryzura i szminka usiedzieć. Szlachetny uwaga z których jeden dziewcząt i kobiet jest prawdopodobnie zawsze rację!

* Pola wymagane

89,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Lustro, lustro w ręku ... Tak, można przeczytać, że prawo w ręku to piękne lustro trzyma! Tendencja do przenośnej kieszeni lusterko jest rzeczywiście zupełnie logiczne: Gdzie on chce dobrze wyglądać - w domu, w sypialni lub w pozostałej części świata? Właśnie.

Aby dokonać dziewczyna lub kobieta swojego wyboru, kontrolowania własnej urody inteligentne i eleganckie, radzimy wiele do prostego, ale piękny kieszeni zwierciadle Filippi. Płaskie lustro z magnetycznym zamknięciem świeci na zewnątrz i wewnątrz - wnętrze z dwóch bardzo dobrych luster, które ujawniają również jego użytkownik najmniejszego śladu szpinak między zębami i na zewnątrz z wysokiej jakości srebra, które również jest zindywidualizowany przez Państwo biorcy nazwie.

Szlachetny lustro kieszeń grawerowanie czyni kobietę lub dziewczynę do wyboru z pewnością wiele radości. Idealny pomysł na prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub imię!

Informacje szczegółowe

Philippi: Wysokiej jakości grawerowanie z kieszeni lusterko

Średnicy 6 cm
magnetycznym zamknięciem
posrebrzane
z lustrem i indywidualnego projektu grawerowania

2022-08-20T06:57:13+00:00