Potrzebujesz pomocy?

Philippi: Kolba w wygrawerowanym skórzanej torby

449,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Elegancki design z kawałka: kto zdecyduje się przejść wokół jego głośnych piersiówkę w niestandardowych grawerowane skórzanej torby w rundzie, należy się spodziewać, aby wrócić w tęsknym spojrzeniem dodatek! Stylowy, w kształcie łzy kolby w precyzyjnie sylwetkę skórzaną torbę z grawerowanie jest niezbędna podczas wędrówki lub rybackiej na pewno!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Konstrukcja jasne jak kryształ górski, a dokładnie na liniach swojej Naturburschen: Szlachetny Kolba w eleganckim kształcie łzy na pewno zobaczyć wielu częściach świata, jak masz go na wędrówki górskie lub rejsu w nim! Jej gładkie, zaokrąglone powierzchnie wygodnie leży w dłoni, nasadka jest wygodny w użyciu i przetwarzania materiałów i są przeznaczone dla trwałości.

Najlepiej o nim, ale to chyba oryginalny worek ze skóry, co pociąga za sobą: Sprawa Oprawa wykonana z czarnej skóry otwiera zamek błyskawiczny i uszczelnione, tak że nawet stylowe kolb pozostaje na swoim miejscu podczas wspinaczki lub napowietrzne stoki.

Na domiar osobistym darem od wyłącznym celu masz możliwość dostarczenia torbę skórzaną z grawerowanie. Pod napisem „zespołu Hangover” nazywa się kapitan według nazwy.

Daj łączy stylowy towarzysz, tradycji i nowoczesnej elegancji idealny. Pierwszorzędny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

Philippi: Kolba w wygrawerowanym skórzanej torby

Materiał: stal nierdzewna, skórą (powłoka PU)
Pojemność: 8,5 cl
Wysokość: 13 cm
Skórzana torba z zamkiem błyskawicznym i regulowany pasek
znaków nie ma specjalnych

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T05:19:45+00:00