Potrzebujesz pomocy?

Więcej widoków

Philippi: Dzbanek Butler

Oto pomysł na prezent – klasa sama w sobie! Dzbanek Butler Philippi wykonany ze stali nierdzewnej! Jest piękny, jest niezwykle praktyczny i wygląda, jak
stalowy odlew litrowego kartonika z Waszym ulubionym sokiem! Jego nowoczesny design przykuwa uwagę każdej osoby! Dzbanek Butler to część kolekcji, w skład której wchodzą także: cukiernica i mlecznik, również fantastyczne pomysły na prezent!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
282,90 zł
- +
Zawiera VAT, darmowa wysyłka
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

„Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w oka mgnieniu” – tak śpiewa Adam Nowak z grupy Raz Dwa Trzy. To prawda! Nigdy nie nazwiemy eleganckim, czy choćby estetycznym, otwartego kartonu mleka czy soku. Za to dzbanek butler Philippi, który wygląda niczym bogata siostra opakowań Tetra Pak, jest po prostu przepiękny! Wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej o wysokim połysku. Myślimy, że niejedna pani będzie mogła się w nim przejrzeć o poranku, podczas śniadania! Dzięki „dzióbkowi”, możecie śmiało nalewać mleko czy ulubiony sok, nie martwiąc się, że narozlewacie! W tym dzbanku zmieści się litr napoju -  w sam raz na rodzinne śniadanie! Z powodu jego wymiarów zbliżonych do wymiarów kartonika o litrowej pojemności, zmieści się także w wąskiej wnęce drzwi Waszej lodówki! Dzbanek może być myty w zmywarce. To pomysł na prezent dla osoby kochającej piękne przedmioty codziennego użytku! Gwarantujemy, że dzbanek będzie wyglądał pięknie na każdym biurku czy stole!

Informacje szczegółowe

 • Pojemność: 1 Litr
 • Można myć w zmywarce
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-10-21T06:00:16+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.73 out of 5.00 stars. Based on 117 votes 1