Potrzebujesz pomocy?

Spersonalizować, wino białe szkło Leonarda - Gratulacje

79,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Kto nie lubi to jego wina szkła z jego ręki i kto wino smakuje najlepiej z własnego szkła, do personalizacji wina białego szkła to idealny prezent: spersonalizowaną grawerowanie na szkle jasno pokazuje, kto jest właścicielem tego wyjątkowego kawałek!

* Pola wymagane

79,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Nie tylko nazwa, a nawet słowa, krótkie frazy, powiedzenia, inicjały lub znaczące roczne dane mogą być wygrawerowane na tej wysokiej jakości dar i zrobić elegancki kieliszek wina białego tak nadzwyczajnego unikalnego i wielkiego kawałka pamięci, która nie tylko dobrze wygląda na półce lub w gablocie. Również na stole lub specjalnie umieszczone Dekoaccessoire w salonie lub kuchni, indywidualnie wygrawerowany białe wino szkło sprawia, że ​​najlepiej!

Nie martw się więcej, aby kupić coś złego: Specjalnie zindywidualizowane każde szkło białe wino, zapewnia, że ​​masz osobisty i dokładnie dopasowane do odbiorcy prezentu. Więc nigdy nie będzie źle i może wymyślić prezent, który zawsze odpowiedni odsetek na każdym stole urodzinowym lub partii, która przyciąga wzrok!

Informacje szczegółowe

Wydajność: 312 ml

Wysokość: 217 mm

Średnica: 75 mm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-08-18T17:45:48+00:00