Potrzebujesz pomocy?

Pasek ze skóry z wisiorek serce i grawerowania - czerwony

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Biżuteria nie zawsze jest to świetny pomysł na prezent? Oczywiście, wiele kobiet czekamy zapewne o nowym biżuterię; zwłaszcza swoją ukochaną, ale pamiętaj, aby cieszyć się tym pięknym skórzana bransoletka z zawieszką serca i indywidualnego grawerowania. Bransoletka z dowodem miłości jest dostępny w dwóch różnych kolorach i idealny prezent dla tych, którzy chcą przygotować swoją ukochaną na urodziny, Walentynki lub między prawdziwą przyjemnością.

* Pola wymagane

129,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Zawsze myślałem, skóra jest tylko dla silnych facetów? Wtedy na pewno przekonać tę piękną bransoletkę ze skóry z wisiorek serce będzie szybko odwrócić. Bransoletka zachwyceni kontrast między chłodem związanego z naturalnej skóry materiału i eleganckiego blasku wisiorek serce; Ta bransoletka zrobić pani dar, który z pewnością przyczyni się do wielu okazjach.

Bransoletka ze skóry z serca wisiorek pasuje do modnego stroju codziennego jak również do wyglądu strony. Wisiorek wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej, bransoleta może być zamknięty z regulacją długości oraz z karabinka. Jest on dostępny w klasycznym brązowym i ognistej czerwieni; mogą być również zindywidualizowane laserem grawerowanie wisiorek serca. Bransoletka skóra jest idealnym pomysłem na prezent osobisty, na przykład, w Boże Narodzenie, urodziny lub dzień miłości!

Informacje szczegółowe

Skórzany pasek z wygrawerowanym wisiorek serce - czerwony

Zakres dostawy: bransoletka ze skóry z serca wisiorek wykonany ze stali nierdzewnej
Charakterystyka:
ponadczasowy wygląd
z zapięciem homara
indywidualnie dzięki życzymy ryciny
Materiał: skóra, stal nierdzewna wisiorek
kolor czerwony
wymiary:
Długość bransoletki regulowana w zakresie od 18,0 do 19,0 cm
Przyczepa: 20,0 mm x 18,5 mm x 2 mm,
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do personalizacji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-08-20T07:01:31+00:00