Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Partnerska gra fabularna

Wybierz się ze swoją partnerką lub partnerem w pełną przygód podróż po świecie dalekowschodniej zmysłowości! Wykorzystaj tę grę! Pobudzi wyobraźnię i dostarczy sporo zabawy! Dobry pomysł na prezent dla będących w związku par!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Już od: 128,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Gra umożliwi każdej parze przeżycie wyrafinowanych doznań dalekowschodniej miłości. Uatrakcyjni intymne relacje i podniesie temperaturę związku! Kamasutra to starożytny hinduski traktat na temat seksualności człowieka i jego zachowań w tej dziedzinie życia. Pierwsza część tytułu – Kama - wywodzi się od nazwy hinduskiego boga miłości oraz marzeń i pragnień erotycznych. Druga część – sutra – oznacza po prostu lekcje. Biorąc pod uwagę pochodzenie nazwy, można tę grę potraktować jako lekcje nowych zachowań z dziedziny życia seksualnego. Pilni uczniowie wyniosą z nich na pewno wiele więcej niż ze standardowych lekcji szkolnych! Takie „zajęcia” pozwolą na wniesienie powiewu nowości i uatrakcyjnienie być może trochę już nudnych, zbyt schematycznych relacji intymnych. To bardzo dobry pomysł na oryginalny prezent z powodu rocznicy ślubu czy walentynek – na takie okazje sprawdzi się najlepiej! Jednak nie trzeba się ograniczać tylko do specjalnych okazji, aby zagrać w tę grę. Każdy powód jest dobry, aby przeżyć coś nowego – także w tej najbardziej intymnej sferze życia! Kup i sprawdź ze swoim partnerem lub swoją partnerką, jak się w to gra! Na pewno będziecie zadowoleni!

Informacje szczegółowe

 • 2 rodzaje do wyboru
 • Instrukcja w języku: angielskim, niemieckim, francuskim
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T17:17:57+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1