Potrzebujesz pomocy?

Kod:cyber30 /Ważny 20.11.2017/Min. wartość zamówienia 99zł/na produkty z kategorii Prezenty Personalizowane/Foto/Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!/Nie łączy sięz innymi promocjami

Więcej widoków

Papierowe opakowania na prezenty „Zwierzęta”

Podarowywanie prezentów jest tak samo wspaniałe jak ich dostawanie. Aby sprawić największą radość obdarowanej osobie warto skupić się na najdrobniejszych szczegółach. Papierowe opakowanie na prezenty „Zwierzęta” z pewnością sprawi wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Kolorowy papier i charakterystyczne dla różnych zwierzątek elementy na pewno przykują uwagę każdego. Idealny pomysł na oryginalny prezent.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
62,90 zł
(27,83 zł / m)
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Słoń, tygrys czy słodki lisek? A Ty, które zwierzątko chciałabyś podarować bliskiej osobie? Teraz jest to wyjątkowo proste, bardzo oryginalne, jeszcze bardziej zabawne, a przy tym sprawi wiele radości oraz wzbudzi ogromne zainteresowanie obdarowanej osoby. Papierowe opakowania na prezenty „Zwierzęta” to zestaw, który zawiera kolorowe papiery oraz niezbędne naklejki do stworzenia pod choinką czy w dniu urodzin prawdziwego, prezentowego zoo. Wystarczy jedynie opakować podarunek w szary, czarny lub pomarańczowy papier i dokleić do niego uszy słonia, grzywę lwa czy łaty krówki, aby powstały piękne prezenty. Idealny pomysł na zapakowanie podarunków dla dzieci, ale także i dorosłych. Każdy z nas z pewnością chciałby otrzymać przesłodko i oryginalnie opakowany prezent.. Uwaga! Zapakowanie prezentów w papierowe opakowania na prezenty „Zwierzęta” grozi tym, że upominek nie zostanie otwarty! Po pierwsze szkoda niszczyć tak piękną dekorację, po drugie samo opakowanie, już wygląda jak piękny upominek.

Informacje szczegółowe

 • W zestawie: 6 arkuszy papieru do pakowania, 13 arkuszy naklejek
 • Wymiary papieru: 74 x 51 cm
 • Kolory: pomarańczowy, szary, czarny
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-20T13:30:53+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 130 votes 1