Potrzebujesz pomocy?

Okulary "Discovery Channel"

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Stań się naocznym świadkiem fascynujących wydarzeń bez konieczności opuszczania własnego domu. Wszytsko to za pomocą okularów wirtualnej rzeczywistości "Discovery Channel". Wystarczy, że pobierzesz aplikację, wybierzesz plik wideo, włożysz telefon do okularów a je umieścisz na własnym nosie i….gotowe! Wspaniały prezent, który pozwoli Ci się zanurzyć w wirtualnej rzeczywistości, kiedy tylko tego zapragniesz!

Other customers bought

Opis produktu

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, stało się możliwe, żebyśmy uczestniczyli w koncertach, pływali w głębinach oceanu, czy przemierzali kosmos. W zasięgu naszej ręki mamy również wycieczki w odległe, fascynujące miejsca, czy zwiedzanie niezwykłych miast i ulubionych muzeów. Licencjonowane przez znany kanał dokumentalny Discovery Channel okulary VR wirtualnej rzeczywistości sprawiają, że oglądane przez nas obrazy są żywe i jeszcze bardziej realistyczne, tak że chcemy ich dotknąć. Potrzebujesz tylko zainstalować aplikacje, zastanowić się, dokąd chcesz się wybrać na wirtualną wycieczkę i ruszyć w poszukiwaniu nowych przygód lub wygodnie usiąść i na przykład obejrzeć operę. Ten modny gadżet jest doskonałym pomysłem na prezent dla miłośników sztuki, czy architektury i oczywiście globtroterów, którzy chcą sprawdzić docelowe miejsce, za nim wyruszą w kolejną podróż. Jeśli nie masz czasu ani pieniędzy na dłuższe wycieczki, a chcesz chociaż trochę się odprężyć i nacieszyć się nowymi widokami włóż te okulary!

Informacje szczegółowe

  • Licencjonowane przez Discovery Channel okulary VR
  • Kolor: czarny
  • Instrukcja: Pobierz aplikację, wybierz klip wideo, za pomocą smartfonu w okularach obejrzyj klipy 3D z 360 ° rotacją obrazu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-16T22:17:32+00:00