Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Odblaskowe dodatki dla rowerzystów

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to sprawa priorytetowa! Dlatego jeśli jesteś rowerzystą, zaopatrz się w takie praktyczne gadżety! Dobrze sprawdzą się one jako prezent. Podaruj je bliskiej osobie jeżdżącej rowerem, a będzie na pewno bardziej bezpieczna, bo bardziej
widoczna w ciemnościach!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Już od: 106,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Wystarczy kilka elementów odblaskowych, aby sprawić, żeby poruszająca się w ciemnościach postać stała się bardziej widoczna. A jeśli jest bardziej widoczna, oznacza to, że tym samym staje się bardziej bezpieczna! Wejście w posiadanie widocznych w ciemnościach przedmiotów wcale nie jest trudne. Elementy odblaskowe nie muszą być też drogie ani przeznaczone tylko do tego celu. Nawet rękawiczki odblaskowe czy skarpetki odblaskowe dla rowerzystów pomogą bezpiecznie doprowadzić ich w nocy do domu. Rękawice i skarpetki z elementami odblaskowymi, które polecamy, są solidne i dobrze wykonane. Z powodzeniem spełnią podwójną rolę. Po pierwsze, skutecznie ochronią właściciela przed zimnem. Po drugie, sprawią, że rowerzystę można będzie zauważyć ze znacznej odległości. Na wykonanych z solidnej dzianiny bawełnianej rękawiczkach umieszczono odblaskowe kółka ze strzałkami, co jest pomocne podczas wskazywania kierunku skrętu. Na skarpetkach widnieje symbol rowerzysty. Podaruj bliskiej osobie te praktyczne i zwiększające bezpieczeństwo przedmioty! W ten sposób powiesz jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, bo jej bezpieczeństwo leży ci na sercu!

Informacje szczegółowe

 • Dwa rodzaje do wyboru
 • Materiał: 100% Akryl
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T17:28:26+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1