Potrzebujesz pomocy?

Więcej widoków

Obrączka do serwetek - królik

W MAGAZYNIE

Takie niewątpliwie atrakcyjne gadżety, które występują w czterech rzucających się w oczy kolorach (biały, różowy, zielony oraz
pomarańczowy), na pewno odmienią wygląd niejednego stołu, nie tylko podczas Świąt Wielkanocy! Obrączki do serwetek - zając, to fajny prezent dla kuchennych gadżeciarzy i dla każdej osoby, która wysoko ceni naprawdę ładny wygląd stołu!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Już od: 24,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki

* Pola wymagane

 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Choć zające i króliki kojarzą się nam ze Świętami Wielkiej Nocy, to chyba każdy się zgodzi, że ładne kolorowe (i zarazem praktyczne) gadżety, sprawdzą się na nakrytym stole, przez cały rok! Nasze obrączki do serwetek - królik występują w aż czterech kolorach (białym, różowym, zielonym oraz pomarańczowym) i będą pięknym dodatkiem podczas każdej kolacji! Nie można też nie dostrzegać faktu, że dzięki takim atrakcyjnie wyglądającym gadżetom, łatwiej zachęcić dzieci do praktycznego stosowania zasad savoir - vivre, które obowiązują przy stole! Ten projekt stworzyła Johanna Zeitler na zlecenie niemieckiej formy Koziol. Obrączki są wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ten królik z przyjemnością zaprezentuje się zarówno w towarzystwie eleganckiej zastawy stołowej, jak i pośród naczyń z melaminy, gdy urządzacie imprezę dla dzieci albo garden party! To miły prezent dla pani domu na nowe mieszkanie oraz dla każdego rodzica, który dba o wpojenie dzieciom zasad dobrego wychowania przy stole!

Informacje szczegółowe

 • Dostępna w czterech kolorach: biały / pomarańczowy / zielony / różowy
 • Wymiary: 56 x 30 x 131mm
Opinie
Napisz własną recenzję
^2017-11-18T05:38:03+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 127 votes 1