Potrzebujesz pomocy?

Niezwykły świecznik Merry Christmas

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Mały i zgrabny metalowy pojemnik, który kryje w sobie atmosferę Świąt Bożego Narodzenia! Oto niezwykły świecznik Merry Christmas, ukryty w metalowym puzderku. Wystarczy wyciągnąć go z wnętrza, zapalić świeczkę typu tealight i na ścianach pojawi się piękny cień z życzeniami „Merry Christmas”. Idealny prezent na Mikołaja dla znajomych, kórzy urządzają nowy dom akurat przed Świętami!

Other customers bought

Opis produktu

Nie od dziś wiadomo, że atmosferę Świat Bożego Narodzenia tworzą drobiazgi: zapach choinki, pieczonych pierników, pakowanie prezentów, wieszanie stroików i ustawianie w domu świątecznych „zamienników” normalnych przedmiotów. Idąc właśnie tym świątecznym tropem, proponujemy Wam bożonarodzeniową wymianę zwykłego świecznika na ten niezwykły świecznik Merry Christmas. Dlaczego? Ponieważ wygląda skromnie i elegancki. I zupełnie niepozornie! Tymczasem w puzderku skrywa się miejsce na świeczkę typu tealight oraz drewniany napis „Merry Christmas”. Napis jest w wersji pionowej i wypukłej, co oznacza, iż całym sobą będzie rzucał cień na ściany pomieszczenia, w którym się znajduje. A cieniem tym będą życzenia „Merry Christmas”, jakże by inaczej! To idealny upominek świąteczny dla koleżanki z pracy, sąsiada, czy dalszych znajomych oraz idealna świąteczna ozdoba niejednego pomieszczenia. Dzięki tej niewielkiej dekoracji wyczarujesz atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w jedną minutę. Wystarczy tylko zainstalować napis w pudełeczku, zapalić świeczkę i już! Ten niezwykłe świecznik będzie wyglądał doskonale także na wigilijnym stole obok tradycyjnych dwunastu dań.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw obejmuje cynowe opakowanie, wewnątrz którego znajduje się drewniana część: z wyciętym miejscem na tealight oraz napisem Merry Christmas
  • Materiały: drewno (orzech) / metal
  • Wymiary: 3,5 x 12 x 12 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-02T15:18:33+00:00