Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Naklejka na samochód “Just Married!”

Powiadom innych kierowców o swoim szczęściu. Sprezentuj sobie urocze naklejki, którymi możesz ozdobić szybę lub zderzak swojego auta nie będą jedynie dzieleniem się radością z resztą świata, ale także ostrzeżeniem dla innych uczestników drogi. Przecież każdy wie, że osoby, które mają napis “Just Married!” mogą być rozproszone i mniej uważne.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
41,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Po zakończonym weselu, zjedzonym torcie ślubnym i rzuconym bukiecie, pozostaje powrót do wspólnego domu. Jednak możecie sprawić sobie mały podarunek, który pozwoli Wam te wszystkie cudowne wspomnienia zachować na dłużej, a jednocześnie wzbudzać sympatię wśród nieznajomych. Wystarczy, że ozdobicie swój zwykły, nudny samochód fantastycznymi naklejkami “Just Married!”. Zastanawiasz się nad prezentem dla młodej pary? To jest to czego szukasz! Naklejka na samochodzie nowożeńców udających się w podróż poślubną na 100% spowoduje, że spotkają się z życzliwością i sympatią wszystkich. To będzie niezapomniany miesiąc miodowy i to dzięki Tobie! Naklejki z literkami przykleja się pojedynczo, co pozwala stworzyć oryginalny wzór, oczywiście warto również dodać akcent w postaci czerwonego serduszka. Napis jest bardzo odporny i trwały, w dodatku jeśli macie fantazję możecie go zdjąć i ponownie nakleić na innej części samochodu. Szczęśliwej podróży i bawcie się dobrze!

Informacje szczegółowe

 • Naklejki znajdują się na arkuszu wielkości około A3
 • Naklejki można ponownie zastosować
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T17:23:39+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1