Potrzebujesz pomocy?

Nadmuchiwany kostium - Pirat

115,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Wciel się w morskiego rabusia i przywłaszcz sobie uwagę gości niejednej imprezy! Pomysłowy kostium zachwyci przyjaciół i nieznajomych, a pirackie wdzianko pomoże w głoszeniu „morskich opowieści”. Wspaniały prezent i pomysł na karnawałową kreację!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Dzięki naszemu kostiumowi możesz wcielić się w pirata bez obaw, że drewniana noga i hak na prawicy odstraszą imprezowiczów. Tylko w tym kostiumie możesz bawić gości historiami o ukrytych skarbach, dzikich dżunglach i tajemniczych wyprawach pod czarną banderą. Arcyciekawe życie pirata sprawi, że będziesz gwiazdą każdej przebieranej domówki, a Twój urodziwy i zabawny kostium wygeneruje sporo śmiechu. Polecamy dla wszystkich osób, które chcą czasem poczuć się kimś innym. Nadmuchiwanie kostiumu jest dziecinnie proste. Wystarczy przed imprezą pociągnąć kostium, włączyć wentylator zasilany na baterie i wyglądać świetnie! Jakość kostiumu jest naprawdę wysoka, podczas produkcji postawiono na poziom wykonania oraz komfort i wygodę użytkowników. Wymarzony prezent dla wszystkich osób z poczuciem humoru, które lubią się dobrze zabawić! Nadmuchiwany kostium pirata to karnawałowy hit!

Informacje szczegółowe

  • Kompletny zestaw w tym czapka z wbudowanym wentylatorem wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału jeden rozmiar wysoka szczelność (poprzez elastyczny materiał) swoboda przemieszczania się i wysoki komfort noszenia
  • Odporny na wodę i wiatr dobra wentylacja dzięki wentylatorowi
  • Można prać ręcznie (za wyjątkiem części elektrycznych)
  • Materiał: 100% Poliester
  • Uwaga: urządzenie wymaga 4 baterii "AA" (brak w zestawie)
2023-02-02T16:30:55+00:00