Potrzebujesz pomocy?

Nadmuchiwany kostium - Elvis

199,90 zł
z VAT
- +
Poczuj się jak król rock’n’rolla! Jeśli kochasz muzykę Elvisa Presleya i masz poczucie humoru, to ten strój jest właśnie dla Ciebie. Wspaniały prezent dla fanów rocka i zabawna kreacja na przebieraną imprezę!

Other customers bought

Opis produktu

Elvis żyje! Nieśmiertelna ikona muzyki rock’n’roll wciąż budzi wielkie emocje! Nie inaczej będzie na imprezie, na której pojawisz się w kostiumie ikony popkultury. Zabawny kostium w rozmiarze XXL przyciągnie uwagę każdego i wzbudzi równie potężny entuzjazm co osoba „Króla”. Dobry komfort noszenia i maksymalna swoboda ruchu pozwolą na zaprezentowanie seksownych ruchów na parkiecie i rozbawienie znajomych. Idealny pomysł na prezent lub karnawałową kreację! Nadmuchiwanie kostiumu jest dziecinnie proste. Wystarczy przed imprezą pociągnąć kostium, włączyć wentylator zasilany na baterie i wyglądać świetnie! Jakość kostiumu jest naprawdę wysoka, podczas produkcji postawiono na poziom wykonania oraz komfort i wygodę użytkowników. Wymarzony prezent dla wszystkich osób z poczuciem humoru, które lubią się dobrze zabawić! Nadmuchiwany kostium Elvisa to karnawałowy hit!

Informacje szczegółowe

  • Kompletny zestaw w tym czapka z wbudowanym wentylatorem wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału jeden rozmiar wysoka szczelność (poprzez elastyczny materiał) swoboda przemieszczania się i wysoki komfort noszenia
  • Odporny na wodę i wiatr dobra wentylacja dzięki wentylatorowi można
  • Prać ręcznie (za wyjątkiem części elektrycznych)
  • Materiał: 100% Poliester
  • Uwaga: urządzenie wymaga 4 baterii "AA" (brak w zestawie)
2020-09-20T02:24:12+00:00