Potrzebujesz pomocy?

Nadmuchiwany kostium - Elvis

199,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Poczuj się jak król rock’n’rolla! Jeśli kochasz muzykę Elvisa Presleya i masz poczucie humoru, to ten strój jest właśnie dla Ciebie. Wspaniały prezent dla fanów rocka i zabawna kreacja na przebieraną imprezę!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Elvis żyje! Nieśmiertelna ikona muzyki rock’n’roll wciąż budzi wielkie emocje! Nie inaczej będzie na imprezie, na której pojawisz się w kostiumie ikony popkultury. Zabawny kostium w rozmiarze XXL przyciągnie uwagę każdego i wzbudzi równie potężny entuzjazm co osoba „Króla”. Dobry komfort noszenia i maksymalna swoboda ruchu pozwolą na zaprezentowanie seksownych ruchów na parkiecie i rozbawienie znajomych. Idealny pomysł na prezent lub karnawałową kreację! Nadmuchiwanie kostiumu jest dziecinnie proste. Wystarczy przed imprezą pociągnąć kostium, włączyć wentylator zasilany na baterie i wyglądać świetnie! Jakość kostiumu jest naprawdę wysoka, podczas produkcji postawiono na poziom wykonania oraz komfort i wygodę użytkowników. Wymarzony prezent dla wszystkich osób z poczuciem humoru, które lubią się dobrze zabawić! Nadmuchiwany kostium Elvisa to karnawałowy hit!

Informacje szczegółowe

  • Kompletny zestaw w tym czapka z wbudowanym wentylatorem wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału jeden rozmiar wysoka szczelność (poprzez elastyczny materiał) swoboda przemieszczania się i wysoki komfort noszenia
  • Odporny na wodę i wiatr dobra wentylacja dzięki wentylatorowi można
  • Prać ręcznie (za wyjątkiem części elektrycznych)
  • Materiał: 100% Poliester
  • Uwaga: urządzenie wymaga 4 baterii "AA" (brak w zestawie)
2023-12-03T14:22:31+00:00