Potrzebujesz pomocy?

Naczynie do Kombuchy

209,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Idealny prezent dla miłośników zdrowego odżywiania? Nie mamy wątpliwości, że to oto naczynie do Kombuchy! Zostało stworzone po to, byś codziennie mógł dostarczyć organizmowi odpowiednią porcję tego cudownego napoju. Naczynie wygląda niezwykle estetycznie a dla Waszej wygody został w nim zainstalowany kranik, by dozowanie kombuczy było jeszcze prostsze. Całość zapakowana w ładny kartonik – idealne opakowanie prezentu!

Other customers bought

Opis produktu

Niedawno usłyszeliśmy takie zabawne określenie, że kombucha (kombucza), to trenerka fitness w płynie. Coś jest na rzeczy. Najpierw trzeba wykazać się cierpliwością (w procesie fermentacji), potem przyzwyczaić się (do jej smaku) i stosować cierpliwie i regularnie. Dokładnie tak samo, jak treningi. Co to takiego kombucha? To napój, który powstaje w procesie fermentacji herbaty z cukrem przy udziale tzw. grzybka herbacianego, zwanego też grzybkiem japońskim. Działanie tego orzeźwiającego napoju jest nieprawdopodobne! Działa pozytywnie na przemianę materii, namnaża dobre bakterie w jelitach, ułatwia zasypianie, działa anty nowotworowo, wzmacnia odporność, jest bogatym źródłem wegetariańskiej witaminy B12, itd. Oczywiście, można do jego produkcji użyć dużego słoja ale… znacznie łatwiej (i bardziej estetycznie) cały proces fermentacji będzie zachodził w tym specjalnym naczyniu do Kombuchy. 5L napoju, zmieści się w tym naczyniu idealnym. Do tego zawiera wszelkie niezbędne elementy do produkcji kombuczy: filtr z tkaniny, kranik do nalewania gotowego napoju i przezroczyste ścianki, by móc obserwować cały zachodzący wewnątrz proces.

Informacje szczegółowe

  • Naczynie do Kombuchy: W zestawie jedno naczynie do produkcji kombuczy
  • Stabilne i z łatwym dostępem do wnętrza naczynia
  • Z filtrem z tkaniny oraz dozownikiem
  • Kolor: przezroczysty / biały
  • Pojemność: 5 l
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • UWAGA: w procesie fermentacji herbaty z cukrem, drożdże przekształcają cukier w dwutlenek węgla. W tym procesie wytwarza się także odrobina alkoholu (ok. 0,5 – 1%)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-02-26T05:13:15+00:00