Potrzebujesz pomocy?

Kod:cyber30 /Ważny 20.11.2017/Min. wartość zamówienia 99zł/na produkty z kategorii Prezenty Personalizowane/Foto/Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!/Nie łączy sięz innymi promocjami

Więcej widoków

Miniaturowa katarynka

Taki prezent wywoła uśmiech na twarzy każdej osoby, która go dostanie! Wybierz spośród dostępnych melodii tę, która najlepiej pasuje do konkretnej okazji i zrób prawdziwą przyjemność komuś bliskiemu!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Już od: 37,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Muzyka porusza wszystkie serca! Nie ma chyba osób, które są wobec niej obojętne i nie lubią jej słuchać! Oto pomysł na prezent, który sprawdzi się w każdym przypadku - miniaturowa katarynka! A powodów, żeby go podarować, jest naprawdę bardzo dużo. Mogą to być urodziny – „Happy Birthday to You” sprawdzi się wtedy najlepiej. A może to być najbardziej pomysłowy sposób na złożenie życzeń! Może to być także ślub czy inna okoliczność! A nawet po prostu chęć powiedzenia bliskiej osobie, jak wiele dla nas znaczy i jak wielkim uczuciem ją darzymy! To naprawdę wzruszające usłyszeć słowa: „Dzwonię, żeby powiedzieć, że cię kocham” albo poczuć zapach deszczu czerwonych róż! Taki drobiazg zawsze będzie prezentem trafionym, zawsze wywoła zadowolenie i uśmiech na twarzy osoby, która go dostanie! Wybierz więc jedną z dostępnych melodii i podaruj komuś bliskiemu, aby wywołać chwilę radości lub wzruszenia. To idealny prezent na specjalne okazje! Może się także sprawdzić w sytuacji, kiedy sami nie mamy odwagi czegoś powiedzieć – powie to za nas! Doskonały pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

 • Wymiary 5,5 cm x 4 cm x 3 cm
 • Wykonane z nadrukowanego kartonu
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-20T13:25:41+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 130 votes 1