Potrzebujesz pomocy?

Mikroskop do smartfona "Discovery Channel"

45,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Ten miniaturowy mikroskop dołączony do aparatu smartfonu, aż 30-krotnie powiększa zdjęcia. Jest świetnym pomysłem na prezent zarówno dla dzieci i rodziców, jak i wszystkich, którzy są ciekawi świata oraz lubią tworzyć zaskakujące zdjęcia i filmy. Produkt na licencji Discovery Channel!

Other customers bought

Opis produktu

Największym laboratorium na świecie jest sama natura . Wiedzą to zarówno dorośli jak i dzieci. A nasz podręczny mikroskop przybliży dziecku nieznany świat i pozwoli do prowadzenia własnych doświadczeń w każdym momencie dnia. 
 Ten mały gadżet jest łatwy do zainstalowania i nie wymaga dodatkowego oprogramowania. W telefonie wyposażonym w aparat już po chwili będzie można oglądać świat w 30-krotnym powiększeniu. Na spacerze, w sklepie, domu, podczas jazdy samochodem, czy autobusem przeprowadzać wnikliwe obserwacje. Nagle Twoje dziecko odkryje nowy, nieznany świat powierzchni i tekstur. Zacznie się z bliska przyglądać owadom, budowie liścia , czy korze sosny. W dodatku swoje odkrycia uwieczni w postaci filmu czy zdjęć. Ten mini mikroskop nie pozwoli się już dziecku nigdy nudzić, a dodatkowo zachęci je do odkrywania przyrody. Smartphone Mikroskop zostały tak zaprojektowany, aby potrafił z niego korzystać już ośmiolatek. To doskonały i mądry prezent dla dzieci na licencji Discovery Channel.

Informacje szczegółowe

  • Miniaturowy obiektyw dołączany do kamery smartfonu
  • 30 x powiększenie
  • Nie potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie
  • Uwaga: zalecany przez producenta dla dzieci powyżej 8 lat

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-16T20:58:46+00:00