Potrzebujesz pomocy?

Mega Boombox – przenośny głośnik dotykowy

165,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Jeśli na twoich uszach zawsze są słuchawki, a w twojej duszy gra muzyka to Mega Boombox – przenośny głośnik dotykowy jest urządzeniem wprost stworzonym dla Ciebie! Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu jakość dźwięku jest dużo lepsza i mocniejsza, a fakt, że to niewielkich rozmiarów gadżet sprawia, że zawsze możesz mieć go ze sobą. To idealny pomysł na prezent, dla tych którzy po prostu kochają muzykę.

Other customers bought

Opis produktu

Dźwięki, słowa, melodia, instrumenty – muzyka to coś co można kochać miłością wielką. Kiedy więc w gronie twoich bliskich jest osoba, która nie rozstaje się ze słuchawkami i swoim odtwarzaczem, a przy tym często śpiewa, nuci, tańczy i zaraża tym innych, to warto podarować jej wyjątkowy upominek. Mega Boombox – przenośny głośnik dotykowy to stylizowany na styl retro głośnik, który wzmacnia i ulepsza jakość dźwięków. Aby z niego skorzystać wystarczy jedynie mieć przy sobie ulubiony odtwarzacz MP3 lub smartfona wypełnionego ulubionymi utworami. Korzystanie z tego gadżetu jest bardzo proste – należy zaledwie swój sprzęt muzyczny ułożyć na Mega Boombox by w pokoju, szkolnej sali czy parku rozbrzmiały dźwięki muzyki. Po naładowaniu przenośny głośnik dotykowy może działać aż dziesięć godzin – to aż 600 minut wypełnionych dźwiękami, słowami i grą instrumentów. Mega Boombox to idealny pomysł na prezent dla każdego, kto kocha muzykę i pragnie dzielić się z nią z całym światem. Z pewnością znajdzie uznanie w oczach melomanów, którzy spędzają dużo czasu poza domem (niewielkich rozmiarów głośnik można wszędzie zabrać ze sobą) jak i tych, którzy lubią, kiedy muzyka towarzyszy im podczas pracy czy nauki.

Informacje szczegółowe

  • Kompatybilny z odtwarzaczami MP3 oraz prawie wszystkimi telefonami; wymaga zewnętrznego głośnika
  • Żywotność baterii: do 10 godzin
  • Ładowanie: micro USB na kabel 3.5mm (kabel nie jest dołączony!)
  • Kolor: czarny
  • Dane techniczne: akumulator: 3.7V 1200mAh litowo-jonowy, wydajność: 100Hz-20KHz , napięcie ładowania: DC 5V Głośnik: 6Ω / 5W

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T19:15:28+00:00