Potrzebujesz pomocy?

Magnesy na lodówkę - koniczyna

35,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Podobno szczęścia nie można kupić… Nie do końca możemy się zgodzić z tym stwierdzeniem! Wystarczy spojrzeć na nasz zestaw magnesów na lodówkę czterolistna koniczyna, potem spojrzeć na cenę… i chyba stanie się dla wszystkich jasne, że szczęście można kupić i to za naprawdę niewielkie pieniądze! To naprawdę uniwersalny prezent dla każdego, komu życzymy jak najlepiej!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

W magnetyczną siłę przyciągania do nas szczęścia przy pomocy czterolistnej koniczyny wierzą niemal wszyscy. A niedowiarkowi wystarczy zwykle pokazać na polanie rosnącą koniczynę, by zaczął szukać szczęścia z nosem przy ziemi! Irlandczycy wierzą wręcz, że nawet trzylistna koniczyna przynosi szczęście i ze swojego Shamrocka uczynili symbol narodowy rozpoznawany na całym świecie! Teraz szczęście możesz mieć zawsze pod ręką. Chyba nie chcesz zgubić napisanego ręcznie przepisu, zachować kwit z pralni, czy przypiąć do lodówki albo tablicy magnetycznej fotkę dziecka, psa czy fotkę z fotobudki z wesela siostry, ten zestaw magnesów czterolistna koniczyna sprawdzi się doskonale! Te magnesy zachowają świeżość znacznie dłużej od tych znalezionych na łące i są też „nieco” bardziej użyteczne! Z jeszcze jednego powodu są lepsze od swych roślinnych odpowiedników, nie trzeba szukać ich godzinami w trawie – wystarczy kliknąć Kup Teraz, co zajmie Wam sekundę! To idealny prezent na nowe mieszkanie dla Waszych znajomych i dla każdego, komu przyda się odrobina szczęścia!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw magnesów czterolistna koniczyna zawiera: 4 magnesy w postaci czterolistnych koniczyn w dwóch odcieniach zieleni
  • Wymiary: 2 szt. Ø 2,5 oraz 2 szt. Ø 2 cm "
2023-09-29T15:55:22+00:00