Potrzebujesz pomocy?

Lżejsze "gold bars” z grawerowanie

79,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Trochę codziennego luksusu. Mogą korzystać z tej „sztabki złota”, aby zapalić papierosa lub świeca w czarujący sposób teraz zamówić zapalniczki dostaje również indywidualne podejście, są wygrawerowane na odwrocie inicjałami swojej lub odbiorca piękny prezent dla przyjaciel biżuteria złota. * Wewnątrz!

* Pola wymagane

79,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Złote łańcuchy i pierścienie jeden wie jak akcesoriów - to zapalniczka w kształcie sztabki złota jest idealnym dodatkiem do biżuterii! Błyszcząca powierzchnia jest z emblematy i napisy przewożących złoto w nazwie, urządzone i wyposażone z tyłu z osobistym grawerowania. mogą być wygrawerowane inicjały swojego utalentowanego przyjaciela swoim rodzeństwem lub innej osoby, która nie może się obyć bez złota.

W lżejszych przydatne środki 2,5 x 6,5 x 1,2 cm, i może być łatwo ponownie napełniane, gdy jako gaz zużyty.

(Czy Oczywiście, ale proszę, nie mów, wykonana z innego metalu) Stylowe sztabki złota o torebce lub kolację przy świecach jest wielkim darem dla miłośników * wewnątrz niezwykłe wzory i oczywiście fanów kolorze złota, jak z akcesoria krzykliwe ozdobić!

Informacje szczegółowe

Lżejsze „gold bars” z grawerowanie

Dostawa: lżejszy styl sztabki złota
Materiał: Metal
O wymiarach 6,5 x 2,5 x 1,2 cm
kolor złoty
Dodatkowe informacje:
ostrzeżenia producenta proszę zwrócić uwagę podczas korzystania z zapalniczki.
napełniania gazem: Zapalniczka umieścić do góry nogami na blacie stołu. nacisnąć pionowo w zawór napełniający (A) Uniwersalne gazu ampułki bez adaptera i pewnie. Od 10 do 15 sekund, proces napełniania zostanie zakończony. oczekiwania po napełnieniu 10-30 sekund, a następnie wysokość płomienia ponownie regulować.
Personalizacja: 2 znaków (Proszę nie używać znaków specjalnych!)

2022-07-03T20:11:43+00:00