Potrzebujesz pomocy?

Leonardo: Luksusowy zestaw whisky z grawerowanie

489,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Doskonałe wina też żądać odpowiedniego szkła! Dzięki tej wysokiej jakości i ręcznie zestaw whisky, składający się z karafki i dwóch szklanek, fani whisky nie może cieszyć się tylko stylowy, ale również w dobrym towarzystwie ich ulubiony napój. Idealny prezent dla miłośników whisky z klasą!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Wraz z butelką dobrego whisky na pewno miłośników przygotować pyszne Gaumenschmeichlers z tym ręcznie wykonane wysokiej jakości whisky Zestaw Leonardo specjalną okazję! Niezależnie od tego, z lub bez lodu, aromatyczna odmiana whisky jest już prawdziwy docenione, kiedy pić popularnym napojem z odpowiedniego szkła whisky. I stylowy, to wszystko!

Czerpany zestaw składa się z dekantera dopasowania korek i dwie okularów. Wszystkie trzy części są w dobrej jakości Leonardo dlatego. Ustalenia ty grawerowanie brakowało zestawu osobisty charakter. Zarówno dzban i dwie szklanki zawierać nazwisko i rok urodzenia odbiorcy - prawdziwie wyjątkowy prezent. A przede wszystkim darem, na który miłośnicy whisky będzie cieszyć się przez długi czas.

Top pomysł na prezent dla koneserów whisky stylowych którzy włożyli nie tylko swój ulubiony napój, ale także odpowiednie akcesoria dużą wagę dobrej jakości.

Informacje szczegółowe

Leonardo: Luksusowy zestaw whisky z grawerowanie

Zestaw dwóch szklanek i karafki
Leonardo w sprawdzonej jakości
Karafka i szklanki osobiście grawerowane (nazwisko i rok urodzenia)
używać znaków specjalnych!
Motyw "Last Gentleman"
Wymiary (karafka): około 26 cm (łącznie) wtyku. Średnicy 13 cm
Wydajność (dzbanek): 1, 5 litrów
Wymiary (szkła): około 9 cm; Średnicy 8,5 cm
Materiał: szkło


Uwaga: Wszystkie elementy zestawu są ręcznie. Mniejsze Unfeinheiten takie jak pęcherzyki w szkle mogą wystąpić w czasie procesu produkcyjnego.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T15:15:51+00:00