Potrzebujesz pomocy?

Łapacz cukierków: automat do słodyczy

165,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Zawsze chciałeś spróbować swoich sił przy automacie do wyjmowania pluszowych zabawek, ale nigdy nie miałeś okazji? A może próbowałeś i chętnie pobawiłbyś się raz jeszcze? Łapacz cukierków, czyli mini automat do słodyczy na pewno sprawi wiele frajdy i to nie tylko małym dzieciom! Wystarczy chwycić za rączkę maszyny i spróbować złowić cukierka!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Wszyscy lubimy gry i zabawy zręcznościowe - zwłaszcza jeśli nagrodą jest coś dobrego jak np. pyszny cukierek. Właśnie taką rozrywkę może zapewnić łapacz cukierków, czyli automat do słodyczy, który większość z nas zna z wesołego miasteczka albo po prostu pobliskiego centrum handlowego. Cała zabawa polega na tym, by chwycić za stery i metalową rączką złapać za cukierek. Ale to tylko połowa sukcesu: jeśli chwytak już trzyma słodki zawijas, teraz musi go jeszcze donieść do otworu, przez który cukierek wypadnie wprost w ręce spragnionego łowcy. Tak jak w prawdziwych automatach, by zacząć zabawę trzeba wrzucić żeton. W zestawie z mini automatem do cukierków jest ich 10. W sam raz dla całej rodziny, grupy znajomych albo ludzi z pracy. Celem gry jest złowienie cukierka w ciągu minuty - czyli do chwili, kiedy przestanie grać muzyka. Do dyspozycji mamy trzy gałki sterujące: przód/tył, lewo/prawo i góra/dół. Automat do cukierków zasilany jest trzema bateriami w rozmiarze D a do tego poręczny i niewielkich rozmiarów: 26 x 19 x 34 cm. To wyśmienity prezent do domu a nawet do pracy!

Informacje szczegółowe

  • Automat do słodyczy zawiera: 10 żetonów, odtwarza muzykę, trzy dźwignie do sterowania: lewo / prawo, przód / tył, góra / dół, głośność muzyki jest nieregulowana
  • Zasilana bateriami - wymaga 3 baterii R20 (nie zawartych w zestawie)
  • Wymiary: 26 x 19 x 34 cm
  • Waga: 1,4 kg
  • W zestawie nie ma cukierków!
2023-02-06T21:25:11+00:00