Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Kubek - „Proszę użyć innego kubka.”

Czasami może naprawdę bardzo denerwować to, że współpracownicy lub członkowie rodziny bez skrępowania korzystają z Twojego ulubionego kubka. Chcesz wypić kawę, a nie masz w czym! Ten
wyjątkowy kubek jednak obroni się sam. Nie na darmo ma napis, żeby użyć innego! Piękny i dowcipny
model, który dobrze sprawdzi się w roli prezentu!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
41,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Ten wysokiej jakości kubek ceramiczny o ciekawym designie na pewno stanie się ulubionym gadżetem właściciela lub właścicielki. Nic dziwnego, jest przecież taki uroczy i pomysłowy! Dzięki rysunkowi przedstawiającemu malowanie mieszkania oraz zamieszczonemu na nim napisowi „Proszę użyć innego kubka” od razu wiadomo, że nikt niepowołany nie powinien z niego korzystać. Napis mówi wprost, że to nie jest naczynie przeznaczone do publicznego użytku. Ten bezpośredni napis na pewno spowoduje, że kubek wróci na swoje miejsce, gdzie będzie cierpliwie czekał na swojego właściciela. A we właściwym momencie zostanie przez niego wykorzystany do porannej kawy czy herbaty. Nie będziesz mieć powodu do zdenerwowania, że chcesz wypić kawę, a nie masz w czym! Bardzo interesujący pomysł na prezent! Szczególnie dla osób, które przywiązują się do tego typu gadżetów i niechętnie dzielą się nimi z innymi. Taki ładny i pomysłowy kubek pozwoli im w dobrym nastroju rozpocząć każdy dzień!

Informacje szczegółowe

 • Materiał: Ceramika
 • Wymiary: 8,5 x 9,5 cm
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T17:32:11+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1