Potrzebujesz pomocy?

Więcej widoków

Kreatywne etui na iPhone 4/ 4s/ 5

W MAGAZYNIE

Jeśli szukacie prezentu dla kogoś, kto łączy w sobie dwa zamiłowania: do produktów firmy Apple oraz do sztuk plastycznych, to oto rozwiązanie wprost idealne! Z tym kreatywnym etui na iPhone 4/ 4s/ 5 wyróżnicie się w tłumie a to, jak prezentować się będzie Wasz iPhone, zależy tylko od Waszej wyobraźni! Maluj, pisz i zmazuj i tak na okrągło!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Już od: 72,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki

* Pola wymagane

 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Zawsze zastanawiamy się, jaki prezent wybrać dla znajomych obdarzonych talentami plastycznymi? Kupić ołówki? Farby? Kredki? A co, jeśli nie trafimy z prezentem?.. Od teraz nie musicie się martwić upominkami dla malarza/ rysownika! Pozwólcie mu się wyżyć na tym oryginalnym (i jedynym w swoim rodzaju) kreatywnym etui na iPhone 4 / 4s / 5. W tym zestawie (oprócz, rzecz jasna, samego etui) znajdują się również: pisak ze specjalnym zmywalnym tuszem, buteleczka z rozpuszczalnikiem tegoż tuszu oraz ściereczka do zmazywania z pokrowca ostatniego dzieła, gdy już znudzi ono artystę. Etui doskonale spełnia rolę ochronną a do tego jest naprawdę oryginalne. Można je pokrywać kolejnymi napisami czy rysunkami, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota! Dając takie etui w prezencie, można na nim (a nie na dołączonej kartce) napisać Happy Birthday albo liczyć na kreatywność obdarowywanej osoby! To naprawdę wspaniały pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

 • Zmywalne etui na smartphone, pasujące na modele odpowiednio iPhone 4 / 4s oraz iPhone 5 – ochrona przed brudem, kurzem i zarysowaniami
 • Zestaw zawiera:Etui (1 szt.) / zmywalny pisak (1 szt.) / roztwór czyszczący (1 szt.) / ściereczka (1 szt.)
Opinie
Napisz własną recenzję
^2017-11-17T19:20:13+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 126 votes 1