Potrzebujesz pomocy?

Komplet kubków z twarzami

89,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Możliwy DHL Express
- +
Idealny prezent dla studenta, miłośnika grilla i organizowania wszelkich domówek. Oto zabawny komplet kubków z twarzami. Kubki w kolorach zielony, żółty, fioletowy oraz niebieski, mają wytłoczone twarze na wzór polinezyjskich masek. Wyglądają bardzo oryginalnie i przykują wzrok wszystkich gości! Każdy z kubków pomieści ok. 250 ml płynów. Kubki nadają się zarówno do napojów ciepłych, jak i zimnych.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Prawie każdy ma swoje ulubione naczynie do picia kawy, herbaty, wody, wina czy piwa. Niektórzy swoje ulubione szklanki czy filiżanki chowają głęboko w szafkach służbowych, ponieważ nie wyobrażają sobie wypić np. porannej kawy w innym naczyniu. To coś, jak zła wróżba na cały dzień (wszelkie podobieństwo do znanych Wam osób i ich zachowań wcale nie jest przypadkowe!) Dziś prezentujemy Wam komplet kubków z twarzami, dzięki którym już każda impreza będzie wyglądała inaczej i zdecydowanie bardziej egzotycznie! Cztery naczynia, w czterech różnych kolorach, z czterema różnymi twarzami,oto nasza dzisiejsza propozycja super prezentu dla imprezowicza! Postaci na szklankach z wyglądu są podobne do masek, jakie tradycyjnie wytwarzają mieszkańcy Polinezji Francuskiej. Te ceramiczne kubki przydadzą się na każdej imprezie a z naszych obserwacji wynika, że znikają z blatu jako pierwsze. Są po prostu ładne i oryginalne. No i jest szansa, że nawet po dwóch drinkach nadal będziecie pamiętać – z jakiej szklanki pijecie!

Informacje szczegółowe

Komplet kubków z twarzami: Komplet czterech kubków ceramicznych pokrytych wysokiej jakości glazurą Kolory: zielony, żółty, fioletowy i niebieskiego. Na każdym kubku widnieje twarz – maska polinezyjska Pojemność: ok. 250 ml Wymiary: wysokość: 14 cm / średnica: 6,5 cm Można podgrzewać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce, jednak mycie ręczne przedłuży trwałość produktu.
2022-08-19T05:02:30+00:00