Potrzebujesz pomocy?

Kolby z Grawerowanie

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Co może być lepszego niż świadomość, że trzeba starać się o łyk ulubionego drinka tylko przy osobistym Kolby? Zwłaszcza jeśli to potem przychodzi zawsze tak szlachetny jak tego modelu w tym indywidualnego grawerowania. Ten dar ma zdecydowanie styl!

* Pola wymagane

109,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Kolby są tylko dla mężczyzn? False - poręczne pojemniki na drinku znowu mocno w modzie. I nie bez powodu: Przecież one dostarczyć nam odejść w dowolnym momencie z pysznym łykiem naszego ulubionego napoju!

Ten praktyczny przyjaciel podsumowuje wszystkie 237 ml, to jej wymiary 12,5 cm x 9,5 x 2, ale nadal bardzo wygodne i łatwe do podjęcia wygodne. Przetwarzanie wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest także bardzo wytrzymałe i tak trwały, wierny towarzysz. Bez względu na to, który wypełnić pragnienie-hartowanie prezent - nauczysz się doceniać fakt, że gdziekolwiek jesteś, zawsze dostarczane z drinku z wodą, herbatą lub brandy i jest dostępny we wszystkich sytuacjach na bok. Najlepszym: Osoba grawerowania z maksymalnie 18 znaków brakowało Kolba ta wykończenie na wyjątkowość!

Nie tylko dla mężczyzn, mały, elegancki kolba absolutnie suwerenny Stylecacessoire i darem, że gwarancje nie będą obumierać w szufladzie. Kobiety odkryć również praktyczny, przenośny butelka z tradycją coraz bardziej do siebie w celu złożenia oświadczenia!

Informacje szczegółowe

Materiał: Stal nierdzewna
Wymiarach 12,5 x 9,5 x 2 cm
Wydajność: 237 ml

2022-08-12T12:14:28+00:00