Potrzebujesz pomocy?

Klasyczne miłość Zamek w pudełku

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Z klasycznym miłości Zamek umieścić Ciebie i Twojego partnera od świadectwo swojej miłości. Czy do użytku domowego lub jako wiecznego stwierdzeniem: kłódka miłości jest prawdopodobnie jednym z najbardziej romantycznych tradycji w ogóle i, nawiasem mówiąc, jeden z najlepszych Day prezenty walentynkowe, że można myśleć!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Zgodnie ze zwyczajem miłości Zamek dołączyć miłośników tłoczoną z ich nazwami kłódki w miejscu publicznym i wyrzucić klucz następnie do wody, więc Ewig- i Nierozdzielność symbolizować ich partnerstwa. Cudownie romantyczny gest, z którymi masz gwarancję twój partner zrobić wielką radość!

Również zaskoczyć ukochaną lub ukochaną z tym wysokiej jakości przetwarzane kłódki klasyczny retro - może na Walentynki? providable polerowane na wysoki połysk i metali szlachetnych z osobistym grawerowanie z maksymalnie 30 znaków, ten prezent jest doskonałym wyborem do siebie specjalną znak miłości. Zapakowany w eleganckie pudełko, miłość Zamek jest idealnym prezentem z którego trafić zarówno urodzenia, Valentins- lub rocznicę ślubu i Boże Narodzenie czy Wielkanoc na pewno!

Informacje szczegółowe

O wymiarach 2 x 3,8 cm
Materiał: wysoki połysk metali szlachetnych
Indywidualne grawerowanie z maksymalnie 30 znaków
Noble Gift Packaging
Uwaga do grawerowania: bez znaków specjalnych

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T15:56:03+00:00