Potrzebujesz pomocy?
Darmowy zwrot do 30 dni Zrób zakupy, zapłać przelewem Potrzebujesz pomocy? +48 22 39 70 138

Kieszonkowy ogródek

Już od: 19,90 zł
z VAT
- +

W MAGAZYNIE

Dzięki naszemu kieszonkowemu ogródkowi będziesz mógł w dowolnym miejscu zasiać warzywa, kwiaty lub zioła. Wybierz wariant dla siebie i stań się ogrodnikiem-partyzantem. To także doskonały prezent dla podróżników i wszystkich tych, którym zależy na upiększaniu przestrzeni miejskiej.

* Pola wymagane

 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych

Opis produktu

Guerilla gardening to trend zdobywający zwolenników na całym świecie. Wystarczy znaleźć kawałek zaniedbanego swkerka i zasiać tam piękne rośliny, a po jakimś czasie przechodnie będą otwierali oczy ze zdziwienia, widząc mini ogródek w najmniej spodziewanym miejscu. Brzmi cudownie, prawda? Mamy coś, co ułatwi takie działania i zrobi z Ciebie idealnego ogrodnika-partyzanta! Przenośny, kieszonkowy zestaw nasion, pozwoli Ci stworzyć ogródek, a nawet malutką łąkę, gdziekolwiek chcesz. Lubisz rośliny? Chcesz mieć ich więcej w swoim otoczeniu? Ten kieszonkowy ogródek to oryginalny sposób na spontaniczne stworzenie czegoś nowego w dowolnie wybranym miejscu, w którym oczywiście jest ziemia i trochę światła słonecznego. W każdej paczce przypominającej pudełko zapałek, znajduje się 10 mini zestawów łatwo kiełkujących nasion, które po prostu wbijamy w ziemię. Możemy wybrać jeden z trzech typów zestawów: zioła, kwiaty lub warzywa. Chcesz ożywić swój balkon? Pas zieleni? A może chcesz stworzyć zieloną oazę w pustej i nieciekawej dzielnicy miasta? Z naszym mobilnym zestawem nasion możesz uprawiać guerilla gardening! To idealny, mały prezent dla wielbicieli dzikich kwiatów, ziół i warzyw, którzy chcą dzielić się swoją pasją i lubią ożywiać przestrzeń wokół siebie. To naprawdę świetny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

 • Kieszonkowy ogródek Zioła/Warzywa/Kwiaty
 • Zawartość: 10 pałeczek zawierających łatwo kiełkujące nasiona rodzimych roślin
 • Wymiary opakowania: 7,5 x 5 cm
 • Materiał: papier, karton, nasiona
 • Uwagi: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu czas sadzenia na zewnątrz: maj-sierpień czas sadzenia w pomieszczeniach: cały rok przy odpowiedniej temperaturze, oświetleniu i nawodnieniu
 • Wzrost roślin zależny jest od wielu czynników zewnętrznych, nie możemy więc zagwarantować 100% sukcesu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2018-11-18T07:45:12+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.63 out of 5.00 stars. Based on 261 votes 1