Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Kąpielowa mini strzelnica

Sezon na kaczki uważamy za otwarty! Ta gra wystawi na próbę Twoje umiejętności strzeleckie i to we własnej wannie! Specjalny zestaw z pistoletem na wodę to idealny prezent dla wszystkich, którzy uwielbiają długie kąpiele!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
37,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Jak zostać mistrzem polowania na kaczki? To proste! Wystarczy napuścić ciepłej wody do wanny i zaopatrzyć się w ten wyjątkowy gadżet! Kąpielowa Strzelnica sprawi, że żadna kąpiel nie będzie już nudna, a wodne zabawy staną się codziennością. Zestaw składa się ze specjalnego pistoletu na wodę i obrazków - kaczek, które umieszcza się na specjalnej rampie. Całość przypomina mini strzelnicę, którą można spotkać w większości parków rozrywki i wesołych miasteczek. Rampa, na której zamocowane są cele pasuje do każdej standardowej wanny. Kąpielowa Strzelnica sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla dziecka, ponieważ jesteśmy pewni, że ucieszy się z niej także każdy dorosły. To naprawdę idealny prezent dla każdego, od młodszego brata czy siostry, aż po tatę czy przyjaciela. Kąpielowa Strzelnica to także świetny prezent na wieczór kawalerski. Jeśli zdecydujecie się na tę ostatnią opcję koniecznie sprawdźcie jej zastosowanie podczas imprezey!

Informacje szczegółowe

 • Kąpielowa Strzelnica, w zestawie: pistolet na wodę, rampa z przyssawkami do zamocowania kaczek, 4 kaczki, cele
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T16:37:20+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1