Potrzebujesz pomocy?

Hydrauliczne ramię robota

145,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Niesamowity zestaw dla dzieci powyżej 12 roku życia i nie tylko! Każdy, kto ma w sobie smykałkę do majsterkowania zakocha się w tym hydraulicznym ramieniu robota. Uwolnij wyobraźnię i stwórz samemu coś naprawdę wyjątkowego!

Other customers bought

Opis produktu

Hydrauliczne ramię robota to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych! To unikalny prezent do nauki i eksperymentowania. Ten zestaw rozwinie wyobraźnię przestrzenną i po złożeniu umożliwi wspaniałą zabawę z przemieszczaniem nawet bardzo małych przedmiotów, dlatego rekomendowany jest zwłaszcza dla dzieci od 12 lat. Zbudowanie robota dla młodych fanów sprytnych technologicznych gadżetów może być zadaniem zbyt trudnym, dlatego też przedstawiamy fantastyczny kompromis – zdalnie sterowane hydrauliczne ramię. Najpierw trzeba będzie zbudować je samemu, a natychmiast otworzy się przed nami cały wachlarz fantastycznych możliwości. Możemy przenosić przedmioty kontrolując ramię z pomocą specjalnego „pilota”, który poprzez unikalny system hydrauliczny umożliwia niezwykle precyzyjną kontrolę ruchów ramienia. Możesz chwycić przedmiot, następnie unieść go do góry, przemieszczać w poziomie, obrócić prawie o 90 ° i z powrotem go opuścić! Możliwości jest całe mnóstwo! Jeśli twoje dziecko interesuje się budowaniem, tworzeniem i rozmaitymi technologicznymi rozwiązaniami, prezent w postaci ramienia robota z pewnością je zainteresuje i może pochłonąć na długie godziny. Przy okazji nauczy się wielu praw fizyki i zgłębi procesy oraz rozwiązania inżynieryjne stosowane w maszynach. Bardzo intrygujący, niezwykle rozwijający i oryginalny prezent dla zawziętych budowniczych, zarówno tych młodszych jak i starszych!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw do budowy trójwymiarowego modelu, w pełni funkcjonalny porusza się w 3 wymiarach - obraca się o prawie 90 stopni z uchwytem w formie strzykawki/pilotem
  • O wymiarach do 49 x 18 x 37 cm
  • Na zestaw składają się: drewniane części, części z tworzyw sztucznych, klej zalecany dla dzieci w wieku od 12 lat Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy - ryzyko uduszenia z powodu drobnych części!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-16T22:25:34+00:00