Potrzebujesz pomocy?

Home sweet home - Breloczek do kluczy

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Z tego cute klucza pokładzie z pasującymi pęku kluczy w korytarzu czujesz się jak w domu nawet więcej. Idealny prezent dla kolekcji!

* Pola wymagane

109,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Płyta klucz słodkie wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego wygląda jak mały domek i nazywa sweet home więc doskonale sprawiedliwy. Zwłaszcza, że ​​dwa małe drewniane figurki mieszkają w domu, które są przepiłowany dopasowanie w dowolnym momencie wykupione od niej drewnianego domu i może stać się czysty zestaw ponownie. Liczby służyć jako pierścień klucza i zapewniają klucze tak dosłownie wygodny dom.

W 12 x 12 cm Key płyta jest cięta z wysokiej jakości drewna bukowego, światła i zaprojektowane z wielką dbałością o szczegóły. Tak ozdabia frontonie kluczowego domku, na przykład małe serce i breloczek sami są w postaci ikon cute męskiej i zaprojektowanych -frauchens. Dzięki starannej i precyzyjne przetwarzania, breloki Home Sweet Home zachować idealnie na kluczowym pokładzie i można przejść do dowolnego kluczy bardziej czytelny niż zegarek. Ty i Twój / e Partner / w ten sposób przyczynić się kawałek siebie zawsze w domu z nim, są zjednoczeni z nią ponownie w godzinach wieczornych! Idealny prezent dla kolekcji, do siebie lub grup przyjaciół!

Informacje szczegółowe

Wymiary: 12 x 12 cm
Materiał: Buchholz
zarówno przyczepa z personalizacją - nie używać znaków specjalnych!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-07-05T23:37:21+00:00