Potrzebujesz pomocy?

Anioł Stróż Zakładka z grawerowanie

59,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Ten mały, dobry duch będzie towarzyszyć odbiorcy często! Prywatny grawerowania zakładki w postaci anioła stróża jest słodki pomysł na prezent życzyć urodzin lub innego okazji wszystkiego najlepszego!

* Pola wymagane

59,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Dla zapalonych czytnika nie ma prawie nic bardziej irytującego niż ponownie wprowadzić książkę długo po prawej stronie konieczności wyszukiwania. Także w tym sensie, ten mały i osobistych grawerowania pomocników będzie aniołem stróżem i bez psich uszu i połamanych kolce, pomagają szybko.

Anioł Stróż jako zakładka jest poza, ale także dla wszystkich innych dobrych życzeń, które chce dać do swoich przyjaciół i znajomych po drodze. Niezwykła forma gratulacji patrzy przede wszystkim bardzo dobrze z czystymi liniami szczotkowanego metalu.

Ten mały prezent z osobistym grawerowanie będzie dobrze! Tak, że jeden jest w porządku, jeśli szukasz trochę rzeczy, która pochodzi z serca, aby dostać się zbyt blisko, nie mówiąc nikomu. Zwłaszcza, gdy wiesz, że dziecko lubi urodziny i dużo czyta, mały anioł dla tej książki z pewnością pochodzą z wielką aprobatą. Wielki mały pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

Guardian Angel Dodaj do zakładek

metal szczotkowany
około 14 cm wysokości
grawerowane - Uwaga: bez znaków specjalnych!

2022-05-26T22:07:24+00:00