Potrzebujesz pomocy?

Grawerowane wisiorek z łańcuszkiem "płatków” - srebrny

359,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Noble, cenne i bardzo osobisty: Z łańcucha i grawerowane wisiorek wykonany z 925 srebro w kolorze srebra lub złota przyniesie głębokie połączenie z ukochaną osobą na pięknym, niezwykle smaczny sposób wyrazić - nie mniej, oczywiście, przez osobę grawerowanie według życzenia!

Other customers bought

Opis produktu

Prezenty z osobistym kontakcie pasuje wszędzie. A jeśli oni również składać się z cennego metalu szlachetnego, niespodzianką jest doskonały. Oba są w tej ostrożnej opracowane razem z łańcuchem odpowiednich zwolenników sprawy. A odbiorca może zobaczyć na pierwszy rzut oka, że ​​dałeś dużo czasu i wysiłku w wyborze tego daru.

Hit szerokiej przyczepy 12 mm jest oczywiście możliwość zapewniając mu indywidualnego grawerowania według życzenia; Na przykład, gdy termin osobiście ważny dzień, nazwisko lub inicjały odbiorcy, specjalny dla nazwisko osoby odbiorcy lub kombinacja tych rzeczy. 6 znaków są dostępne dla tego produktu.

Dyskretny i elegancki łańcuch o długości 45 cm i mogą być zamykane za pomocą pierścienia sprężystego. Idealny prezent na Walentynki & Co.!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-25T07:33:07+00:00