Potrzebujesz pomocy?

Grawerowane breloczków z otwieraczem

69,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Jeśli szukasz prezentu dla praktycznego latem, wtedy leżysz do pierścienia klucza z otwieraczem prawdą! W ten sposób napój chłodzący można korzystać w dowolnym miejscu. A najlepsze jest to: dar może być spersonalizowany przez grawerowanie! Zatem lato może przyjść.

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Lato jest ostatecznie tutaj a wraz z nim czas na festiwale, festyny ​​i pikniki wielkich. Czas się cieszył zewnątrz i chłodne napoje zapewniają orzeźwienie. Z tego daru masz pod ręką, od teraz, zawsze mają otwieracz do butelek! Klucz łańcuchowy z wyglądem metalowy otwieracz do butelek z błyszczącą powierzchnią nie tylko dobrze wyglądają, ale również otwiera każdą butelkę kapsel. Niezwykle użyteczny prezent!

Kluczyk nie tylko zachować klucze razem, otwiera jego właściciel po piwie i butelek po napojach. Ale to nie wszystko, piękny prezent może być również personalizowane przez grawerowanie! Podać tylko nazwę presentee w konfiguratorze i masz dar prywatnego i praktyczną. Szybka klucz stały łańcuch towarzysz i wkrótce nie będzie chciał przegapić jest! Ten dar jest doskonały dodatek na lato!

Informacje szczegółowe

Grawerowane breloczków z otwieraczem

otwieracz do butelek
Z breloczka
Z osobistego grawerowania
Materiał: Metal
Wymiary: 8,3x2,8 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T21:47:56+00:00