Potrzebujesz pomocy?

Grawerowane biżuteria pozytywka pudełko z sercem

199,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Ten grawerowane pudełka z biżuterią w Herzformmit zintegrowany pozytywka jest bardzo mały biżuterię dla swojej dziewczyny lub inną parą. Srebrnej powierzchni i niebieski aksamit wewnątrz dać słoika elegancki wygląd oraz personalizacji klejnot jest bardzo wyjątkowy prezent dla zakochanych!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Romantyczny gem biżuterii żeńskiego partnera, córki, siostry: grawerowanym pudełko na biżuterię „serce” z zachwyca pozytywkę z różnych szczegółów i cech.

Srebro poszycie powierzchni i wewnętrzna miękki aksamit w kolorze niebieskim dać serce cenionym i elegancki wygląd. Piękny pomysł jest wbudowany w polu muzyki, która jest za pomocą małego osadzeni uchwyt wewnątrz - to melodia „Edelweiss” jest słyszalny. Zatem szczególnie ciepłe serce, jeśli będziecie trzymać ulubione pierścienie lub łańcuch w polu biżuterii!

ale Szczególną atrakcją jest z pewnością indywidualne grawerowanie, który pozwala, aby ten skarbczyk z niepowtarzalnym darem. Nazwa sympatyczną parę z datą rocznicy, mała nagroda dla najlepszego przyjaciela lub pseudonim siostry - co jest uwieczniony przez grawerowanie, to do Ciebie! Na urodziny, rocznicę lub nawet prezentując pierścionek zaręczynowy, wygrawerowany pudełko na biżuterię „serce” z pozytywką jest piękny i wyjątkowy pomysł!

Informacje szczegółowe

Grawerowane pudełko na biżuterię „serce” z pozytywką

Schmuckdose przykład do pierścieni, łańcuchy itd.
w postaci kultowego kształcie serca
z funkcją pozytywką dla Selbstaufziehen
Melodia: Edelweiss
Materiał:
niebieski aksamit wewnątrz
posrebrzane
Wymiary: 10 x 10 x 4,5 cm
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych dla indywidualizacji!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T07:15:28+00:00