Potrzebujesz pomocy?

Czyścik do ekranów dotykowych

29,90 zł
z VAT
- +

Dostawa od 3-5 dni

Denerwują Cię zabrudzenia na dotykowym ekranie? To idealny prezent dla Ciebie! Nasz czyścik do smartfonów i tabletów usuwa brud, kurz, odciski palców i tłuste plamy. Musisz go mieć!

Opis produktu

Czyścik do telefonów i tabletów to idealny prezent dla wszystkich, których smugi na ekranie smartfona lub tabletu doprowadzają do szału. Koniec z zabrudzeniami! Od teraz wszystkie dotykowe ekrany będą jak nowe. Touchscreen Cleaner zetrze wszystkie zabrudzenia i plamy nie uszkadzając urządzenia, które cały czas będzie działać prawidłowo. Ten niewielkich rozmiarów, pomysłowy gadżet ma dwie strony. Pierwsza, wykonana ze specjalnych mikrowłókien wspaniale usuwa kurz i odciski palców. Druga, grubsza, rewelacyjnie poradzi sobie ze śladami, których w żaden inny sposób nie mogliście się wcześniej pozbyć. Touchscreen Cleaner sprawdzi się w domu i w podróży. Wygodnie leży w dłoni, tak więc możemy używać go nawet w ruchu! Każdy z nas przecież wie, jak irytująca potrafi być zabrudzona szybka w telefonie. Używając tego specjalnego czyścika zapomnimy, że coś takiego w ogóle kiedykolwiek miało miejsce! Gadżet świetnie sprawdzi się jako prezent dla taty albo chłopaka. Nie pogardzi nim też każdy, kto uwielbia otaczać się przez nowe technologie.

Informacje szczegółowe

  • Dwustronne działanie czyszczące: frotte, która idealnie radzi sobie z większymi zabrudzeniami i mikrofibra, która poradzi sobie z kurzem i odciskami palców.
  • Poręczny i kieszonkowy
  • Usuwa brud, kurz, odciski palców i tłuste plamy
2019-08-20T22:26:48+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.60 out of 5.00 stars. Based on 389 votes 1