Potrzebujesz pomocy?

Spersonalizuj czekoladki TOBLERONE. Dostępne tylko na Prezenty.pl

Więcej widoków

Farby do malowania twarzy

Niezależnie, jaki pomysł na przebranie na bal będą miały Wasze dzieci, te farby do malowania twarzy sprawią, że każde przebranie wyglądać będzie jeszcze lepiej! Dzięki nim dorysujecie młodemu piratowi wąsy, namalujecie pyszczek zająca, czy wyczarujecie na twarzy motyla! Od teraz wszystkie przyjęcia urodzinowe zamienią się w kreatywną zabawę – także dzięki książeczce z inspiracjami!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
49,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

„Jaka fajna czarownica!”, „Widzieliście tego pirata?”, „Jestem tygrysem!” Tak, nie ma nic lepszego, niż kreatywne zabawy dla dzieci! Od teraz nie martwcie się o małą ilość atrakcji dla maluchów np. podczas urodzin - makijaże sprawią, że każdy maluch zechce sięgnąć po pędzelek… albo da się pomalować wprawnej ręce rodzica! Te farby do malowania twarzy posiadają odpowiednie atesty, więc mogą być bezpiecznie używane na dziecięcych buziach! Farby nie zawierają żadnych toksycznych substancji, przed wprowadzeniem na rynek polski zostały dokładnie przebadane pod kątem używania ich przez dzieci.W skład zestawu wchodzi 6 bezpiecznych i łatwo zmywalnych farbek, pędzelek, gąbka oraz książka z instrukcjami - jak krok po kroku namalować na twarzy różne postaci!Fantastyczny prezent na urodziny dziecka albo na Święta Bożego Narodzenia - akurat przed sezonem karnawałowych bali przebierańców! Teraz Wasze pociechy, w zaledwie kilka minut, staną się czarownicami zbierającymi słodycze w Halloween, tygrysami, królikami, piegowatą Pipi Langstrumpf czy piratem!

Informacje szczegółowe

 • Zestaw zawiera 6 łatwo zmywalnych, szybko schnących farb wodnych: białą, czarną, zieloną, czerwoną, żółtą i niebieską; Pędzelek; Gąbkę; Paletę do mieszania barw; Książeczkę z wzorami makijażu
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2018-02-26T04:28:17+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 207 votes 1