Potrzebujesz pomocy?

Dwuścienny termos z nazwy - zielony

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Termos o podwójnych ściankach jest zimny praktyczny towarzysz, napój może lub ciepły Keep, zadowolony z udanego nowoczesny design - i dzięki indywidualnej grawerowanie laserowe żądaną nazwę domeny - nawet osobisty dar. Dla pijących kawę lub Teeliebhaberinnen którzy chcą zrobić bez ich ulubionego trunku w ruchu, miły pomysł na prezent!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Czy w drodze do biura, na pikniku, podczas długiej podróży pociągiem lub po prostu na leniwe i dłuuugi wieczór z książką w swoim ulubionym fotelu - napoje, takie jak kawa, herbata lub zimne kakao towarzyszą nam często.

Zatem wyśmienitą zdają życia ducha pozostają na ciepło lub na zimno, to termosu ma izolację podwójnych ściankach. Również wygodne zamknięcie jest łatwe w obsłudze i pokrywa kubek, który prezentuje się w tym samym nowoczesnym eleganckiej stali nierdzewnej Schick jako całej puli.

Tak więc w przedziale pociągu lub w dobrze zaopatrzonym piknik rozwiania wszelkich pomyłek, termos nosi dzięki grawerowania laserowego nawet nazwa lub odbiorcy. Radość będzie tak wielki, jeśli określona oddać dobry kawałek; Dzięki wysokiej jakości garnek również przekaże dar tak, że potencjalnie użytecznych roku lewo - tak herbata, kawa i Co. smak w przyszłości!

Informacje szczegółowe

Dwuścienny termos z nazwy - zielony

W zestawie: 1 dzbanek
Charakterystyka:
Poszczególne ryciny życzenie
metalowy kubek
praktyczne zamknięcie
na zimno lub na gorąco przechowywania napojów
500 ml objętości
Materiał: Stal nierdzewna
Wymiary: 23 x 6,5 cm
Zielony kolor
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T16:58:49+00:00