Potrzebujesz pomocy?

Drewniane pudełko biżuteria z grawerowanie

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Prosty, piękny i dobrze przemyślane: elegancki powściągliwy zaprojektowane pudełko biżuteria wyskakuje podczas startu frontu szuflady. Wygrawerowane wahania wieczka w górę i odsłania wewnątrz dużego zwierciadła i różnych przedziałów dla pierścieni i innych biżuterii. zaprojektowany dyskretne i ostrożnie - wspaniały pomysł na prezent czeka!

Other customers bought

Opis produktu

Kiedy Biżuterii twoja dziewczyna lub partner jest szczególna? Wtedy będzie to tawerny stylowe pudełko z biżuterią! Przyjemna umarzane drewniane pudełko biżuteria nie przesunąć się do przodu, na drugi rzut oka, ale jest wiele do odkrycia:

W drewnianej pokrywa została uwieczniona wyboru, a „musujące” diamentami, grawerowanie. 2 linie są dostępne do złota moneta wysłać pozdrowienia. Następnie ciągnąc pomalowanej na biało metalowy uchwyt na szufladzie pokrywka składa się z góry, ukazując duże zwierciadło na wewnętrznej, jak również przedziały dla prawidłowego przechowywania biżuterii.

Aż 14 małych i dużych handlowa biżuteria chronić inne małe skarby do 21 dzwonków (w zależności od rozmiaru) na pewno będzie miło i przejrzyście przechowywane z dala.

docenić naturalną elegancję jak urodziny czy Boże Narodzenie przedstawić możemy drewniane pudełko biżuteria wysoce zalecane, zwłaszcza miłośników biżuterii!

Informacje szczegółowe

Drewniane pudełko biżuteria z grawerowanie

używać znaków specjalnych - z grawerowanie na szczycie
Pokrywka otwiera się po wyciągnięciu szuflady
pierścieniowa komora, 2 tacki na biżuterię
Wymiarach 23,5 x 14,5 x 5,7 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T17:50:43+00:00