Potrzebujesz pomocy?

Drewniana szkatułka z grawerem

105,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +

Dostawa od 3-5 dni

Mniejsze i większe pamiątki zasługują na szczególne miejsce! Drewniana szkatułka w kształcie skrzyni skarbów ze spersonalizowanym grawerunkiem to bardzo gustowny i osobisty prezent nie tylko na okrągłe urodziny! Wypukłe wieko jest wprost idealnym miejscem na osobiste życzenia od ofiarodawcy i liczbę lat, które jubilat przeżył do tej pory na świecie.

* Pola wymagane

105,90 zł

Other customers bought

Opis produktu

Zdjęcie pierwszej miłości, bilet na koncert Metalicki, medal z zawodów sportowych w liceum czy może wydruk z USG ukochanej córeczki – jest wiele rzeczy, które towarzyszą nam przez wiele lat, stanowiąc najmilsze pamiątki. Drewniane pudełko w kształcie skrzyni skarbów będzie dla nich idealnym miejscem! Skrzynka o wymiarach 15 x 9,5 x 8 cm ze spersonalizowanymi życzeniami na wieczku to znakomity pomysł na urodzinowy prezent praktycznie dla każdego – bez względu na to, czy obchodzi 18, 45 czy 80 urodziny. Wewnątrz laurowego wieńca zostanie wygrawerowana liczba oznaczająca, które to są urodziny, a pod spodem pojawią się wybrane spersonalizowane życzenia (do 20 znaków). Jeśli jednak obdarowujemy kobietę, to warto pamiętać, że ona ma zawsze 18 urodziny i na wszelki wypadek zamówić szkatułkę właśnie z taką liczbą!

Informacje szczegółowe

  • Urodzinowa szkatułka z grawerunkiem
  • W zestawie: 1 drewniana szkatułka z opcją grawerowania
  • Cechy: do przechowywania małych osobistych pamiątek/ wypukłe wieko/z opcją grawerowania: wiek w wieńcu laurowym, życzenia + imię
  • Materiał: drewno i metal
  • Kolor: naturalny
  • Wymiary 15 x 9,5 x 8 cm
  • Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych
2020-11-30T17:03:51+00:00