Potrzebujesz pomocy?

Domowe laboratorium do uprawiania roślin

105,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Lubisz podglądać przyrodę? Domowe laboratorium do uprawiania roślin z odżywczym żelem pozwoli zobserwować rozwój rośliny od samego jego początku - od chwili, kiedy z napęczniałego ziarna wybija się kiełek do momentu powstania pięknej dojrzałej rośliny. Może być to wspaniały prezent dla młodego przyrodnika.

Other customers bought

Opis produktu

Cud natury jest czymś, czego oglądanie na pewno nigdy nie może się znudzić! Jeśli więc jesteś miłośnikiem odkrywania tajemnic przyrody, domowe laboratorium jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Umożliwi realizację hobby bez wychodzenia z domu. W trzech małych pojemnikach, z których składa się komplet i które wypełnisz samodzielnie kolorowym - niebieskim, różowym i żółtym - żelem, dosłownie na Twoich oczach rozwijać się będą pomidory, ogórki i bazylia. Przeźroczysty żel pozwoli na obserwowanie najmniejszych nawet zmian. A kiedy rośliny osiągną już dostatecznie duże rozmiary, można przenieść je do doniczek i dalej pielęgnować. Kto wie, może przy użyciu domowego laboratorium wyhodujesz dorodne pomidory czy ogórki, którymi zachwycać się będzie rodzina i przyjaciele, a własną bazylią doprawisz smakowite domowe spaghetti bolognese? A nawet jeśli się to niezupełnie uda, domowe laboratorium do uprawy roślin stanowić będzie uroczą dekorację pokoju, wnosząc do niego zestaw intensywnych kolorów: zieleń roślin kontrastującą z błękitem, różem i żółcią stanowiącego podłoże do ich rozwoju żelu. Możesz też zakupić je z przeznaczeniem na prezent na urodziny, imieniny czy z każdej innej okazji. Na pewno uraduje obdarowanego w każdym wieku.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: żel, 3 pojemniki o wymiarach 11,5 cm x 3,5 cm x 4 cm, nasiona pomidorów, ogórków i bazylii, 3 doniczki, torf do doniczek, kijek drewniany, instrukcja obsługi
  • Opakowanie: 25,5 cm x 19,5 cm x 6 cm
2023-09-25T22:46:24+00:00