Potrzebujesz pomocy?

Dekoracja ścienna w stylu Vintage

189,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Świetny prezent dla kreatywnych osób! Zostań projektantem - ta dekoracja ścienna pozwoli Ci udekorować ścianę według własnego projektu! W zestawie znajduje się 7 ramek i 60 różnych znaków w stylu vintage. Zamiast dawać w prezencie gotowy obraz, lub plakat podaruj ważnym dla Ciebie osobom możliwość stworzenia własnego Wall Art’u!

Other customers bought

Opis produktu

Piękny i oryginalny pomysł na prezent dla twórczych osób! Dzięki temu podarunkowi mogą oni samodzielnie wybrać to, co zawiśnie na ich ścianie. Siedem ramek to możliwość zamieszczenia, aż siedmiu znaków. Każdy z nich jest zaprojektowany na wzór starych liter neonowych i nagłówków gazet z lat 50’ i 60’. Mieszkanie dzięki temu stanie się jeszcze bardziej klimatyczne, a w zależności od humoru, czy okazji napisy mogą się zmieniać! 
W dodatku, każdy właściciel tego nieszablonowego podarunku cały czas musi ćwiczyć swój mózg wymyślając kolejne słowa. Przecież na stałe nie zawiesimy napisu “Mój dom!” “Witamy”, czy “Impreza” - wypadałoby być nieco bardziej kreatywnym.
Jak widzicie ten prezent jest świetnym pomysłem na ciągłe zmiany wystroju wnętrza, odkrywczość i rozwój! W zestawie znajduje się 7 szklanych ramek na zdjęcia i 60 różnych znaków! Nowatorski prezent dla ludzi, którzy cenią nowe i nietuzinkowe dekoracje!

Informacje szczegółowe

  • 7 szklanych ramek na zdjęcia + 60 różnych znaków
  • Ogólne wymiary: 88,9 x 17,8 x 1,9 cm
  • Pojedyńcza ramka: 12,7 x 17,8 x 1,9 cm
2023-12-04T02:10:20+00:00