Więcej widoków

Cyfrowa stacja pogody

Czy do pracy zabrać parasol, czy okulary przeciwsłoneczne? Będzie zimno? A może się ociepli? Na te najważniejsze pytania stawiane przez wielu o poranku, odpowie teraz ta cyfrowa stacja pogody z zegarem i budzikiem! Stacja pokaże nie tylko aktualną temperaturę ale także poziom wilgotności i prognozę pogody na dany dzień! Idealny prezent dla każdego, kto nie lubi być zaskakiwany przez pogodę!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
244,90 zł
- +
Zawiera VAT, darmowa wysyłka
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Nikt nie lubi być zaskoczony nagłą ulewą! A nawet – jeśli każdy kocha słońce, to woli być na nie przygotowanym i mieć przy sobie ulubione okulary przeciwsłoneczne! Większość z nas wychodzi do pracy, gdy na dworze panuje jeszcze poranny chłód a wychodzi z pracy, gdy powietrze zazwyczaj jest dużo cieplejsze… Jak się ubrać i co zabrać ze sobą, jako ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi? Teraz odpowiedzi na te pytania udzieli Wam ta niesamowita cyfrowa stacja pogody! Nie tylko wskaże Wam aktualną temperaturę i wilgotność powietrza ale także pokaże prognozę na cały dzień! Do tego spełnia dwie dodatkowe ważne funkcje - jest zegarkiem i budzikiem, więc sprawdzi się także i na tym polu. Czujniki stacji działają bezprzewodowo, przez co urządzenie jest bardzo estetyczne. Prawa strona wyświetlacza wskazuje informacje o dacie, godzinie, temperaturze i wilgotności powietrza a piktogram po lewej pokazuje klarownie – jaka pogoda czeka nas w ciągu dnia. To idealny prezent na Dzień Taty, urodziny mamy i dla każdego bliskiego!

Informacje szczegółowe

 • Główne cechy: Sterowana falami radiowymi, Bezprzewodowe czujniki, Prognoza pogody wyświetlana za pomocą piktogramów, Wskazanie temperatury wewnątrz i na zewnątrz, Wbudowany higrometr do pomiaru wilgotności, Wyświetlanie minimalnej i maksymalnej temperatury w ciągu dnia; Kalendarz; Zegarek z budzikiem; Kolorowy wyświetlacz
 • Zasilanie: 2 baterie AA wymagane (brak w zestawie)
 • Wymiary: 12 x 12 x 2,45 cm
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^ 2017-04-30T09:14:01+00:00