Potrzebujesz pomocy?

Cross - grawerowane wisiorek z łańcuchem

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
oddać biżuterię jest zawsze osobista. To bardzo wysokiej jakości Krzyż Wisiorek z grawerowanie przedstawiono również prywatnego, zużyte wiadomość serca - tak ten wisiorek z łańcucha miły pomysł na prezent dla tych, którzy są na własnym sercu!

Other customers bought

Opis produktu

Wysoko polerowanej stali nierdzewnej i wkładkę porządku węgla z Karostruktur jako łapacz oka, połączony w stylu klasycznym, a także wdzięku czarną wstążkę i stylowe pudełko - Bez wątpienia ten szlachetny wisiorek z prostoliniowych poprzecznych, świadczy elegancki smak. ale punktem kulminacyjnym jest grawerowanie z powrotem sprawia, że ​​to prezent bardzo osobisty i niepowtarzalny! 20 znaków, w celu zapewnienia zarówno poziomo lub pionowo w tylnej satynowy przekroju osobistego wiadomość.

Tradycyjnie, ten łańcuch może być podana do chrztu i bierzmowania lub potwierdzenie - ten sprawia, że ​​odbiorcy w dłuższej perspektywie radość i utrzymuje dobre wspomnienia. Ale poza tym naszyjnik wisiorek z krzyżem to elegancki pomysł prezent dla wszystkich, którzy mogą być jej piękną biżuterię na serce chce!

Informacje szczegółowe

Materiał: Super Fine ze stali nierdzewnej z czarnym wkładem węgla
Długość / szerokość: 4,5 cm / 3,2 cm
W tym grawerowanie (do 20 znaków, bez znaków specjalnych)
Oraz Black taśmy PU (długość 50 cm), 5 cm przedłużenie łańcucha srebra 925/000

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T17:45:59+00:00