Potrzebujesz pomocy?

Cross Boule - Superbohaterowie

105,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Cross boule Superbohaterowie, to zestaw służący do zabawy dla dwóch osób. Zawiera on woreczek świnkę oraz trzy woreczki Supermana i trzy woreczki Batmana, które gracze próbują umieścić jak najbliżej świnki. Jaka to radość móc powiedzieć: „Dziś jestem Batmanem i wygrałem z Supermanem”! To idealny prezent dla każdej osoby kochającej rozrywkę na świeżym powietrzu.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Nawet jeśli klasyczna gra w boule nie jest bardzo popularna w Polsce, to wystarczy wyjechać do Francji, gdzie w każdym parku spotkamy dzieci, młodzież, emerytów, czy całe rodziny, rzucające kulkami. W samej Francji ponad 600 000 osób (naprawdę: nie pomyliliśmy ilości zer!) jest licencjonowanymi graczami w bule. W Polsce mamy (póki co) zrzeszonych niespełna 30 oficjalnie działających klubów. Czy różni się cross boule od gry w w boule klasyczne? Otóż w klasycznej grze gra się kulami, które gracze starają się umieścić jak najbliżej mniejszej kuli (zwanej w Polsce świnką), jednocześnie starając się odepchnąć od niej bule przeciwnika. W przypadku cross boule do zabawy używamy woreczków. Najmniejszy pełni rolę świnki. Cross boule są bardziej uniwersalne: można nimi grać na niemal każdej nawierzchni. Proponowane przez nas cross boule Superbohaterowie, to super prezent na Dzień Dziecka, czy imieniny dziecka już od szóstego roku życia. Jeśli lubicie spędzać czas wspólnie z córką lub synem, to na pewno wspólna gra w bule da Wam wiele satysfakcji!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera woreczek – cross boulową świnkę oraz po trzy cross boule z logo Supermana i Batmana
  • Wymiary cross bouli: 20 x 16,4 x 8,1 cm
  • Waga: ok. 1 kg
  • Zalecany wiek: od 6 r.ż.
  • Nie zaleca się udostępniania dzieciom poniżej 3 r.ż. ze zwględu na niebezpieczeństwo rozerwania i połknięcia małych części

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-03-20T19:41:05+00:00