Potrzebujesz pomocy?

Crest torba podróżna dla mężczyzn

309,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Klejnot torby podróżnej możesz tu z osobistym „herbu” dostarczonego przez Ciebie odbiorcy! emblazoned na stabilne mieszanki bawełnianej tkaniny w kolorze czarnym na jasnobrązowy, inicjały osoby, która od tej pory na własną rękę może zadzwonić. Najwyższa jakość, wspaniały wygląd, osobisty kontakt - jesteśmy zachwyceni!

* Pola wymagane

309,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Plecak, torba podróżna, walizka - trzy rodzaje ludzi. Ci, którzy czują się zbyt dorosła na plecaku i jeszcze nie przybył w wieku bagażowej, robisz z tych prostych doskonałej torby podróżnej wielka radość!

Specjalnie dla podróżujących poniżej tygodnia, będą odtąd zawsze być w użyciu. Regulowany pasek na ramię, wewnętrzna kieszeń na cenne przedmioty i wyściełane uchwyty do przenoszenia przyczyniają się do wysokiej łatwość obsługi sprawia, że ​​to prosto wznieść do niezbędnego towarzysza.

W przyjemnie mocnym i stabilnym kieszeni materialnego także, niech w herbie, inicjały druku człowieka do wyboru, Super szyk torba podróżna nawet bardziej szlachetny i otrzymuje indywidualne podejście.

Trwałe, wysokiej jakości i bardzo stylowy - torba podróżna z inicjałami jest z pewnością punktem kulminacyjnym na święta lub urodziny. Czy pracownicy rave krótką przerwę lub krótki wstrząśnięty pracowników wakacjach, z gustownym torby podróżnej trafisz znaku. Przyznaliśmy pełne znaków!

Informacje szczegółowe

Crest torba podróżna dla mężczyzn

personalizowane inicjałami - nie używać znaków specjalnych
Materiał: płótno myte
z mosiężnymi aplikacjami
trochę więcej kieszeń
Regulowany pasek ramię
wyściełany, łączone na zatrzaski uchwytu
Objętość: 45 litrów
Materiał:
Wierzch: 59% bawełny, 36% poliestru, 5% wiskozy
W środku: 100% poliester
Wymiary: 58 x 30 x 30 cm

2023-06-06T21:59:38+00:00