Potrzebujesz pomocy?

Bransoletki przyjaźni DIY

75,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Jak cudownie mieć przyjaciółkę, na której zawsze i wszędzie można polegać. Wyczaruj dla siebie i dla niej niepowtarzalne bransoletki, które staną się wielobarwnym, niezwykłym symbolem Waszej przyjaźni. Własnoręcznie stworzone bransoletki to najcudowniejszy prezent jaki możesz podarować przyjaciółce!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Kolorowe, wesołe i oczywiście wyjątkowe bransoletki przyjaźni to fantastyczny pomysł, żeby Twoje przyjaciółki dowiedziały się, jak bardzo są dla Ciebie ważne. Stwórz je samodzielnie, albo zaproś je na twórczy wieczór pełen radości, plotek i kreatywności. Wspólnie otwórzcie zestaw kreatywny, w którym znajduje się 10 szpulek kolorowych mulin i ponad 100 małych akcesoriów do tworzenia wyjątkowej biżuterii. Dzięki temu będziecie mogły świetnie się bawić przez długie godziny. A jeśli będziecie potrzebowały inspiracji lub pomocy wystarczy, że sięgniecie po wielojęzyczny poradnik w formie "magazynu mody". Wypróbuj przeróżne możliwości, zestawiając ze sobą ulubione kolory muliny, zaplatając je i ozdabiając według własnego pomysłu. Zostań mistrzynią w dziedzinie tworzenia niezwykłej biżuterii. Ten zestaw jest wspaniałym prezentem już dla ośmioletnich dziewczynek, ale doskonale będą się nim bawić również ich starsze koleżanki.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: 10 szpulek kolorowych mulin, 1 przezroczysta gumka, 30 kwadratowych nitów, 60 małych stożkowych elementów ozdobnych, 8 dużych metalowych ćwieków, 15 małych kwadratowych ćwieków, 1 wielojęzyczna ilustrowana instrukcja
  • Wymiary pudełka: 21,1 x 27,4 x 3,8 cm
  • Uwaga: Zabawka dla dzieci powyżej 8 lat

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-10-03T10:09:13+00:00