Potrzebujesz pomocy?

Bransoletka srebra serca i początkowej - beżowy

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Cudownie miękki przewód spełnia trwałą Srebro: Bransoletka składa się z wyboru szare lub beżowe materialnych okłady wewnątrz wokół nadgarstka odbiorcy. Jedynie elementy dekoracyjne - zawieszka serce i etykieta marka - wykonane są ze srebra próby 925. Grawerowany początkowy na sercach bezpiecznie wylądować bezpośrednie trafienie. Spitzenidee!

Other customers bought

Opis produktu

Klejnot tak delikatne, a zarazem tak potężny: Bransoletka posiada solidną strukturę pasma kręgowego i 925-srebrny; wizualny punkt widzenia, to przekonuje drugą rękę, z kobiecej przyzwoitości - dostępne w kolorze szarym lub beżowym. Z prostym pociągu, zakres można kiedykolwiek rozszerzyć lub zawęzić, w zależności od tego, jak mocno i przymocować ramię powinno siedzieć na nadgarstku, ile potrzeba.

Przyczepa srebro serce przymocowane do obu stron taśmy, tworząc środek biżuterię. Ale porusza się szybko skupienie z samego serca do wygrawerowany napis na nim: pięknie zakrzywione list, który można osobiście wybrać do odbiorcy.

Enchant bliskiej osoby lub sympatyczny kobieta w swoim życiu z bransoletki wraz ze srebrnych serc i początkowy, podkreślać kobiecość i tak przynieść szczere uznanie wyrażone - wysoce indywidualną biżuterię za jedyne każdy dzień i każdą okazję!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-25T06:59:29+00:00