Potrzebujesz pomocy?

Bezużyteczne pudełko dla majsterkowiczów

125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Złe języki twierdzą, że to pudełko jest kompletnie bezużyteczne i nie ma najmniejszego sensu, a zatem jest zbędne. Nie możemy się z tym, absolutnie zgodzić.  Bezużyteczne pudełko jest bowiem fantastycznym prezentem dla zapalonych hobbystów i majsterkowiczów. Oni z pewnością docenią jego elegancki, czarny design i … kompletną absurdalność!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Nasze pudełko ma wartość edukacyjną i terapeutyczną. Nie wierzycie? Składa się z kilku części, podobnie jak zabawki w jajkach niespodziankach, ale oczywiście poziom trudności jest wyższy, więc tu pojawia się walor edukacyjny przedmiotu. A po złożeniu, każdy odczuje radość i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy - czyli również jest działanie terapeutyczne. 
Po złożeniu otrzymacie czarne pudełko z dźwignią, która wypełnia tylko jedną funkcję. Kiedy ustawisz ją w pozycji ON otwiera się pudełko, a mały “plastikowy palec” na chwilę pojawia się na zewnątrz i natychmiast przełącza dźwignię na pozycję OFF.  Może Ci się wydawać to zaskakujące, ale jest mnóstwo osób, które są wprost uzależnione od tej zabawki. Potrafią godzinami obserwować otwieranie i zamykanie się tajemniczej czarnej skrzynki. Jest to niezwykle popularny gadżet na imprezach. 
Taki podarunek wprowadzi nieco radości i urozmaicenia, jeśli się pojawi w biurze. Koniecznie podaruj go zapalonemu majsterkowiczowi. Doceni dołączone do zestawu potrzebne śrubki i inne elementy.  Sam przyznasz, że to kompletnie szalony, ale fascynujący prezent! 

Informacje szczegółowe

  • Charakterystyka: Do samodzielnego złożenia

  • Zawiera wszystkie potrzebne elementy
  • W oparciu o genialny wynalazek Claude’a Shannon’a
  • Materiał: acryl
  • Wymiary: 14 x 8 x 6 cm
  • Waga: 24 g
  • Kolor:czarny

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-10-03T03:05:01+00:00